Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Dostępne w tym miejscu rejestratory- kamery samochodowe to profesjonalne urządzenia służące do gromadzenia nagrań audio- wideo i zapisu przebytej trasy. W zależności od potrzeb w naszej ofercie znajdziecie między innymi rejestratory samochodowe wyposażone w oświetlacze podczerwieni, dzięki czemu możliwe jest zapisywanie nagrań w trudnych warunkach nocnych jak i kamery posiadające detekcję ruchu, funkcję nadpisywania nagrań a nawet detekcję twarzy. Rejestratory trasy to idealne rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w podróży, kierowców zawodowych, detektywów itp.

Rejestratory samochodowe Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 304,39 zł 324,39 zł W magazynie

  PVR BOX 1080P HDMI to bardzo popularny rejestrator samochodowy z wyświetlaczem LCD w atrakcyjnej cenie. Kamera samochodowa posiada detektor ruchu, G- sensor, reduktor przerw.

  304,39 zł brutto 324,39 zł
  Obniżka!
 • 454,47 zł
  W magazynie

  PVR DUO to nowoczesny rejestrator samochodowy z dwiema niezależnymi kamerami potrafiącymi nagrywać wszystko to, co dzieje się z przodu jak i tyłu pojazdu. Kamera samochodowa posiada między innymi wyświetlacz LCD, diody podczerwieni oraz funkcję nadpisu nagrań.

  454,47 zł brutto
 • 477,64 zł 527,64 zł W magazynie

  PVR HDMI 12Mpix to profesjonalny rejestrator samochodowy nagrywający obraz w najwyższej rozdzielczości FULL HD. Kamera samochodowa posiada między innymi duży wyświetlacz LCD, 4x zoom cyfrowy, detekcję twarzy, detekcję ruchu, regulację ostrości, balans bieli, szeroki kąt widzenia a nawet redukcję wstrząsów.

  477,64 zł brutto 527,64 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów