Keylogger USB

Keylogger USB Zobacz większe

Keylogger USB to nowoczesny podsłuch komputera umożliwiający jego pełną pontrolę. Podsłuch po zainstalowaniu rejestruje w tajnym notatniku wszytskie znaki wciśnięte na klawiaturze komputera.

Więcej szczegółów

186,99 zł brutto

Więcej informacji

Podsłuch komputera typu keylogger USB

Keylogger USB jest niczym innym jak niewielkich rozmiarów modułem pozwalającym na niezauważalny monitoring komputera wyposażonego w klawiaturę USB.

Nasz Keylogger został dodatkowo wyposażony w 4mb pamięci FLASH, co w zupełności wystarcza na zapisanie ponad 32000 stron kartek A4.

W przeciwieństwie do wielu podobnych oprogramowań, urządzenie jest niewykrywalne przez dostępne programy antywirusowe.

Podsłuch komputerowy pracuje niezależnie od systemu operacyjnego i nie obciąża w żaden sposób pamięci komputera. Instalacja urządzenia jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie parę sekund.

Aby zainstalować keylogger USB wystarczy wpiąć jedynie moduł pomiędzy klawiaturę a komputer. Aktywacja urządzenia następuje po wpisaniu otrzymanego wraz z zestawem hasła w dowolnym edytorze tekstu. Po tej czynności, nasz keylogger USB wyświetli na ekranie dostępne opcje.

Keylogger USB doskonale sprawdza się jako przenośna baza danych, w przypadku uszkodzenia dysku, gdyż całą korespondencję, dokumenty mamy zapisane na pamięci FLASH. Swoje zastosowanie znajduje również jako monitoring komputerów firmowych bądź domowych

 

Więcej informacji na temat urządzeń do monitorowania komputera znajdą Państwo na tej stronie