Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami
Mikrofony szpiegowskie

W tym miejscu do zaoferowania mamy rozmaite mikrofony szpiegowskie do zadań specjalnych. W zależności od potrzeb w poszczególnych kategoriach znajdziecie mini mikrofony do dyktafonów, dzięki czemu w połączeniu z rejestratorami dźwięku mogą działać jak podsłuch przewodowy oraz specjalistyczne mikrofony kierunkowe umożliwiające podsłuch z odległości i nasłuch otoczenia.

Mikrofony szpiegowskie Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 43,00 zł
  W magazynie

  GM- 6mm to minaturowy mikrofon operacyjny o wielkości 6mm. Mikrofon jest bardzo czuły i wyłapuje nawet szept. Po podłaczeniu do dyktafonu możemy rejestrować dźwięk w niezauważalny sposób.

  43,00 zł brutto
 • 75,00 zł
  W magazynie

  GM- PEN to dyskretny, miniaturowy mikrofon operacyjny zamaskowany w długopisie. Mikrofon jest bardzo czuły, co w połączeniu z dowolnym dyktafonem stanowi bardzo dyskretny zestaw do nagrywania rozmów.

  75,00 zł brutto
 • 380,00 zł
  W magazynie

  Mikrofon kierunkowy umożliwia odbiór dźwięków z większych odległości. Podsłuch kierunkowy tego typu stosowany jest najczęściej w otwartym terenie, kiedy chcemy zarejestrować daną rozmowę z pewnej odległości.

  380,00 zł brutto
 • 470,00 zł
  W magazynie

  Mikrofon kierunkowy Yukon to jeden z najlepszych urządzeń umożliwiających podsłuch kierunkowy na odległość. Mikrofon kierunkowy z tej serii wychwytuje czysty i wyraźny dźwięk z odległości ok 80m oraz jest w stanie pracować na do 300 h na jednej baterii.

  470,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów