Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

W tej kategorii proponujemy Państwu urządzenia umożliwiające monitorowanie oraz kontrolowanie komputerów. Podsłuch komputera to urządzenie zewnętrzne wpinane w obudowę komputera lub specjalistyczna aplikacja- szpieg komputera pozwalający na przechwytywanie informacji zawartych na inwigilowanym komputerze. Posiadamy w swoim asortymencie podsłuchy zamaskowane w klawiaturze, keyloggery a także niewykrywalne oprogramowanie typu SpyLog. Podsłuch tego typu potrafi zapisywać wszystkie znaki z klawiatury, przechwytywać hasła oraz logi, wysyłać dane na wskazany adres mailowy a także nagrywać dźwięk z głośników w otoczeniu komputera.

Podsłuch komputera Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 186,99 zł
  W magazynie

  Keylogger USB to nowoczesny podsłuch komputera umożliwiający jego pełną pontrolę. Podsłuch po zainstalowaniu rejestruje w tajnym notatniku wszytskie znaki wciśnięte na klawiaturze komputera.

  186,99 zł brutto
 • 396,69 zł 405,69 zł W magazynie

  SpyLog STANDARD dyskretny szpieg komputera umożliwiający monitorowanie jego pracy. Podsłuch zapisuje wszystko to co było pisane na klawiaturze. Program wykonuje zrzuty z ekranu, oferuje podsłuch otoczenia a także zapisuje dokładną datę i godzinę zdarzeń.

  396,69 zł brutto 405,69 zł
  Obniżka!
 • 568,29 zł
  W magazynie

  SpyLog Mail to dyskretny szpieg komputera z funkcją wysyłania danych na skrzynkę mailową. Podsłuch komputera tego typu rejestruje miedzy innymi wszytskie znaki z klawiatury, zapisuje hasła i nagrywa dźwięki z otoczenia za pomocą głośników. Podsłuch jest niewykrywalny nawet przez najlepsze programy antywirusowe.

  568,29 zł brutto
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów