Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Dyktafony

 

Dyktafon to urządzanie służące do rejestrowania dźwięku. Bardzo często tego typu narzędzie stanowi bardzo dyskretny podsłuch umożliwiający nagrywanie rozmów za pomocą telefonu komórkowego (specjalny soft wgrywany na telefon komórkowy) lub też urządzenie tradycyjne umożliwiające rejestrowanie wielu spotkań. W zależności od potrzeb dostępne są zarówno dyktafony cyfrowe ukryte w pendrive, które można stosować w biurach, samochodach, mieszkaniach. Ich obsługa sprowadza się jedynie do przełączenia przycisku z OFF na ON, jak i mini rejestratory dźwięku nagrywające na wymienne karty microSD.

 

Miniaturowe rejestratory są na tyle małe, że z ukryciem ich w dowolnym miejscu nie będzie mieć problemu nawet laik. Oprócz tego miniaturowy dyktafon tego typu można ukryć w dowolnym urządzeniu posiadającym stałe zasilanie, przez co czas pracy może być nieograniczony. Ponieważ są to bardzo zaawansowane technicznie urządzenia istnieje możliwość ustawiania czułości mikrofonu a nawet zaprogramowanie urządzenia, aby zaczęło nagrywać o określonej godzinie. Mini rejestratory bardzo często ukrywane są w myszkach komputerowych, DVD, pilotach do telewizora itp. Jeśli chcemy zastosować tradycyjny dyktafon cyfrowy warto sprawdzić czy istnieje możliwość zgrania zgromadzonego materiału audio na komputer oraz czy dyktafon posiada możliwość regulowania czułości, funkcję aktywacji głosem (VOX) lub podpięcie zewnętrznego mini mikrofonu w celu dyskretnego rejestrowania rozmów.

 

Ponieważ bardzo często dyktafony cyfrowe są swoisty uzupełnieniem zestawów podsłuchowych dyktafon powinien być dobrej, jakości gdyż odpowiedzialny jest on za rejestrację nagrań tego, co zbiera i przesyła do odbiornika podsłuchowego pluskwa.

Dyktafon