Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Podsłuch telefonu stacjonarnego

Podsłuch telefonu stacjonarnego może odbywać się na wiele sposobów. Najprostszą metodą oby poznać czyjeś rozmowy jest zainstalowanie specjalnie spreparowanej przystawki telefonicznej, którą wpina się między kontaktem a telefonem monitorowanym. W momencie, kiedy podniesiemy słuchawkę miniaturowy podsłuch ukryty w kostce telefonicznej rejestruje dźwięk na podłączony do podsłuchu dyktafon. Instalacja pluskwy jest bardzo prosta a przede wszystkim szybka i zajmuje dosłownie 1 minutę.

Ponieważ podsłuch jest bardzo mały i dobrze zamaskowany jest on praktycznie niewykrywalny. Jeśli jednak ktoś nie chce podłączać dyktafonu dostępny jest podobny podsłuch z tej serii przesyłający sygnał do odbiornika na odległość 200- 400m. W chwili podniesienia słuchawki nadajnik zbiera dźwięk i wysyła go do ukrytego odbiornika, który możemy połączyć z dyktafonem w celu nagrywania rozmów. Podsłuch jest bardzo trudny do wykrycia i nie wpływa na jakość prowadzonych rozmów, przez co osoba monitorowana nie jest wstanie zorientować się, że ktoś może ją inwigilować.

Jeśli dystans ten jest jednak niewystarczający możemy zastosować profesjonalny podsłuch kwarcowy przeznaczony do monitorowania rozmów. Podsłuch z tej serii należy wpiąć w słuchawkę telefonu, który chcemy inwigilować. Dźwięk jest bardzo dobrej jakości. Podsłuch kwarcowy pracuje na wysokiej częstotliwości, przez co nikt nie przechwyci dźwięku przez przypadkowe radioodbiorniki. Do odsłuchu konieczne jest posiadanie skanera szerokopasmowego, który także możemy połączyć z dyktafonem w celu rejestrowania rozmów. Podsłuchy tego typu są bardzo proste w montażu i dyskretne, przez co cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli firm, sklepów gdzie wykorzystywane są telefony stacjonarne.

podsłuch telefonu