Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Zagłuszacz podsłuchów GSM GPS

 

Zagłuszacze to urządzenia pozwalające na wyeliminowanie urządzeń szpiegowskich takich jak podsłuchy, lokalizatory GPS, telefony komórkowe, kamery bezprzewodowe oraz urządzenia peryferyjne za pomoc, których można pozyskiwać informacje w sposób niejawny. W zależności od potrzeb i oczekiwań dostępne są zagłuszacze podsłuchów przenośne jak i stacjonarne, dlatego też dobór odpowiedniego narzędzia zawsze jest indywidualną sprawą klienta.

Tak też, jeśli prowadzimy konferencje w dużych salach i zachodzi obawa, że jeden z naszych rozmówców może mieć przy sobie podsłuch lub zamiast koncentrować się na wykładzie itp. dzwonią telefony, które rozpraszają prowadzącego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie stacjonarny zagłuszacz o dużej mocy nadawczej ( do 60 m ) z możliwością jej regulacji.

W przypadku, kiedy przypuszczamy, że nasz pojazd może być monitorowany przez osoby niepowołane lub w pomieszczeniu, w którym często przebywamy zainstalowany został podsłuch idealnym rozwiązaniem będzie przenośny zagłuszacz GSM GPS z możliwością ustawiania zagłuszanego pola sygnału. Urządzenie w tym przypadku zawsze posiada mniejszą moc nadawczą ( do 20 m ) niż stacjonarne zagłuszacze.

Zupełnie inaczej sprawa wygląda, kiedy chcemy zastosować specjalistyczny i profesjonalny zagłuszacz wykorzystywany choćby w aresztach śledczych i zakładach karnych. Ponieważ specyfika obiektów tego typu wymaga podjęcia bardzo przemyślanych kroków ważne jest, aby zagłuszacz posiadał odpowiednie chłodzenie, nieograniczony czas pracy, możliwość blokowania wszystkich pasm, które więźniowie mogliby wykorzystywać do komunikowania się z osobami przebywającymi poza terenem obiektu a także dużą moc nadawczą w rozpiętości 50- 2500m. Wszystkie urządzenia zagłuszające są bardzo proste w obsłudze a rola użytkownika bardzo często ogranicza się do włączenia lub przełączenia odpowiedniego przycisku.

Z zagłuszaczy korzysta coraz większa liczba lekarzy, prawników, kierowców, konwojentów, służb specjalnych jak i wykładowców czy biznesmenów ceniących własna prywatność.

zagluszacz