Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Wykrywanie podsłuchu

 

Wykrywanie podsłuchu to skomplikowana oraz wymagająca wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu usługa mająca na celu zlokalizowanie urządzeń podsłuchowych. Ponieważ rynek szpiegowski oferuje wiele urządzeń umożliwiających dyskretną inwigilację konieczne jest zastosowanie zróżnicowanego sprzętu do wykrywania podsłuchu w pomieszczeniu czy też samochodzie. W obecnych czasach profesjonalny podsłuch radiowy jest wielkości zapałki i ukrycie go nie sprawia najmniejszego problemu, powoduje to, że staje się on niewidoczny „gołym okiem” a zlokalizowanie go staje możliwe jedynie za pomocą profesjonalnego sprzętu. Podsłuch może być także zamaskowany w przedmiotach codziennego użytku tak, aby nie wzbudzał niczyich podejrzeń, a także aktywowany głosem lub pracujący na zmiennej częstotliwości, co bardzo utrudnia jego wykrycie.

Zastanawiać się możemy, kto jest narażony na podsłuchiwanie? W XXI wieku podsłuchiwany może być praktycznie każdy. Z jednej strony podsłuchiwani są politycy, dziennikarze, biznesmeni itp. a z drugiej niewierny mąż, żona, niania, dziecko, pracownik. Wymieniać tak można bez końca. Ponieważ podsłuchy są ogólnodostępne coraz większy odsetek przedsiębiorców decyduje się, na co miesięczne sprawdzanie swoich pomieszczeń biurowych pod kątek aktywnych nadajników podsłuchowych traktując usługę tego typu podobnie jak reklamę czy też inwestycję w firmę. Ponieważ konkurencja nie śpi i nie cofnie się przed niczym znane są już metody podrzucania dziwnych prezentów z pluskwą czy też przekupywanie pracowników w celu zdobycia i przekazania informacji.

Koszt usługi zawsze ustalany jest indywidualnie. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim powierzchnię do sprawdzenia oraz jej zagospodarowanie. Wtedy możemy dopasować odpowiednie wykrywacze podsłuchów oraz analizatory.wykrywanie podsłuchów