Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Kamera samochodowa

Kamera samochodowa to nowoczesne urządzenie umożliwiające w precyzyjny sposób rejestrowanie trasy pojazdów. Tak, więc rejestratory samochodowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród detektywów, kierowców zawodowych jak i osób pokonujących, na co dzień drogę z pracy do domu i z domu do sklepu.

Kamery samochodowe rejestrują obraz na wymienne karty pamięci microSD, przez co w prosty sposób możemy odtworzyć nagrania. Te precyzyjne urządzenia w zależności od modelu bardzo często wyposażone są w duży i czytelny wyświetlacz LCD umożliwiający podgląd na żywo tego, co dzieje się przed maską naszego samochodu oraz szybkie odtworzenie ostatnich nagrań. Funkcja ta jest niezwykle przydatna choćby w sytuacjach takich jak kolizja drogowa, kiedy oczekujemy na przyjazd Policji. Nagrania zarejestrowane przez kamery tego typu są honorowane przez większość służb mundurowych.

Kolejnym ważnym elementem dobrej kamery samochodowej jest możliwość nagrywania filmów w nocy, specjalne diody podczerwieni ułatwiają to zadanie i możliwe jest stosowanie rejestratora zarówno w dziennych jak i nocnych warunkach. W zależności od indywidualnych potrzeb dla osób oczekujących więcej od urządzenia dostępne są rejestratory samochodowe wyposażone w zoom optyczny, balans bieli, detekcję ruchu czy też twarzy, rejestracja z nadpisywaniem nagrań jak i z dwoma obiektywami pozwalającymi na nagrywanie jednocześnie tego, co dzieje się z przodu jak i tyłu samochodu.

Kamery samochodowe stają się coraz mniejsze a ich montaż jest bardzo prosty. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne uchwyty, przewody itp. Menu jest bardzo intuicyjne i nawet laik jest w stanie szybko i bezproblemowo obsłużyć kamery tego typu. Warto także nadmienić, iż kamery samochodowe posiadają swoje zasilanie, które najczęściej pozwala na ciągłą pracę do 2h. Jednak po podłączeniu urządzenia pod stałe zasilanie (wtyk zapalniczki) czas pracy kamery staje się nieograniczony.