Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Szyfrowanie połączeń

Zainstalowanie podsłuchu w telefonie komórkowym lub stacjonarnym jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka minut. Na podsłuch rozmów może być narażony dziś każdy obywatel. Jeśli nasze rozmowy monitoruje zazdrosny mąż, żona lub pracodawca możemy usunąć podsłuch z telefonu lub zmienić aparat telefoniczny, z którego korzystamy jednak, jeśli nasze rozmowy są podsłuchiwane przez operatora sieci komórkowej zabiegi tego rodzaju stają się bezużyteczne.

Jedynym rozwiązaniem gwarantującym bezpieczne porozumiewanie się są telefony szyfrujące lub sporo tańsze szyfratory rozmów telefonicznych, które skutecznie kodują naszą rozmowę w taki sposób, aby jej rozkodowanie lub obróbka cyfrowa stała się niemożliwa.

Aby rozmowa była w pełni bezpieczna konieczne jest posiadanie dwóch takich samych urządzeń. Tak też, kiedy będziemy komunikowali się z drugim aparatem posiadającym szyfrator rozmów musimy wcześniej włączyć odpowiedzialny za kodowanie przycisk, po czym nastąpi wymiana jednorazowego klucza. W zależności od potrzeb dostępne są urządzenia zabezpieczające rozmowy prowadzone za pomocą telefonów komórkowych jak i telefonów stacjonarnych. Ponieważ urządzenia tego typu są nieznacznych rozmiarów z łatwością możemy je przenosić i wykorzystywać z kompatybilnymi telefonami komórkowymi lub na wyjazdach w pokojach hotelowych lub biurach gdzie chcemy skorzystać z telefonu stacjonarnego.

Z narzędzi tego typu korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców, maklerów, polityków czy ludzi z pierwszych stron gazet oraz osób prywatnych chcących mieć pewność, że ich rozmowy nie są monitorowane przez osoby niepowołane.