Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Mikro dyktafon cyfrowy ALS 6mm

Najmniejszy na świecie dyktafon ALS o grubości 6mm. Rejestrator dźwięku oferuje długi czas pracy i możliwość odsłuchania na żywo tego co zarejestrowaliśmy.

Więcej szczegółów

370,00 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny miniturowy dyktafon cyfrowy ALS

Najmniejszy na świecie cyfrowy dyktafon ALS to profesjonalne urządzenie szpiegowskie umożliwiające szybkie tworzenie wysokiej jakości nagrań. Wymiary rejestratora dźwięku są bardzo małe, grubość urządzenia to zaledwie 6mm.

Dyktafon szpiegowski z tej serii wyposażony został w wbudowaną pamięć flash 4GB, dzięki czemu może zapisać na niej aż 75 godzin materiału audio. Czas pracy na wydajnym akumulatorze o pojemności 100mAh to aż 8 godzin. Zastosowany czuły układ mikrofonowy sprawia, że miniaturowy dyktafon cyfrowy ALS jest w stanie rejestrować dźwięk z odległości 15m.

Wykorzystanie aluminiowej obudowy w dyktafonie ALS zabezpiecza urządzenie przed zniszczeniem i gwarantuje jego trwałość w trakcie użytkowania. Obsługa jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna i odbywa się za pomocą przełącznika.

Co odróżnia ten dyktafon na tle podobnych urządzeń tego typu?

Przede wszystkim to, że dyktafon ALS można podłączyć do dołączonego do zestawu pilota wraz z słuchawkami i słuchać od razu tego, co nagraliśmy. W prosty i szybki sposób możemy przełączyć, pogłośnić lub zatrzymywać poszczególne nagrania.

Ponieważ dyktafon szpiegowski z tej serii jest bardzo mały 59 x 24,5 x 6 mm jego ukrycie staje się wyjątkowo proste.

Prezentacja produktu:


Specyfikacja techniczna

Wbudowana pamięć 4GB
Czas nagrywania 75 godz.
Akumulator 100mAh, 8 godz. pracy
Jakość nagrania 192 Kbps
Format MP3
Zasięg mikrofonu do 15m
Wymiary 59 x 24,5 x 6 mm
Obudowa aluminium
Odtwarzanie nagrań przez komputer Tak
Odtwarzanie nagrań online Tak

W zestawie

  • dyktafon ALS
  • słuchawki
  • pilot MP3
  • instrukcja obsługi