Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Mini dyktafon rejestrator AR-100 ukryty w pilocie

Wysokiej klasy miniaturowy dyktafon szpiegowski AR-100 z funkcją aktywacji na dźwięk i długim czasie pracy zamaskowany w pilocie.

Więcej szczegółów

390,24 zł brutto

Więcej informacji

Kamuflowany w pilocie miniaturowy rejestrator dźwięku AR-100

Miniaturowy dyktafon szpiegowski AR-100 zamaskowany w pilocie to wysokiej klasy urządzenie służące do rejestrowania dźwięku w bardzo dyskretny sposób.

Oferowany dyktafon cyfrowy wyposażony został w pamięć równą 2GB, na której możemy zapisać do 40 godzin materiału audio. Czuły, zamaskowany mikrofon zbiera czysty i wyraźny dźwięk pozbawiony jakichkolwiek zniekształceń z odległości 10-15m a nowoczesny przetwornik ogranicza ilość występujących szumów w przypadku tańszych urządzeń tego typu.

Jak przystało na profesjonalny rejestrator dźwięku możliwe jest zarówno nagrywanie ciągłe jak i po detekcji dźwięku. Użytkownik sam decyduje, w jakim trybie dyktafon AR-100 ma pracować w danej chwili. Zastosowany wydajny akumulator Li-Ion o pojemności 350mAh pozwala na długi czas pracy sięgający nawet do 15 godz. przy nagrywaniu ciągłym. Czas ten może zostać wydłużony przy aktywowanej funkcji detekcji dźwięku.

Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta i dyskretna, każda wykonana operacja potwierdzana jest wibracją urządzenia, którą możemy włączyć bądź też wyłączyć. Dodatkowo umyślnie ukryte za plastikową zaślepką dwie diody LED sygnalizujące stan jego pracy, diody nie są w ogóle widoczne w trakcie normalnego użytkowania, co tylko podkreśla szpiegowski charakter urządzenia.

Aby odsłuchać to, co udało się nam zarejestrować wystarczy jedynie użyć dołączonych do zestawu słuchawek, które należy podpiąć bezpośrednio do dyktafonu AR-100 lub też po skopiowaniu danych do komputera.

Prezentacja produktu:

Specyfikacja techniczna

Aktywacja głosem Tak
Redukcja szumów Tak
Czułość mikrofonu do 15 m
Pamięć wbudowana 2 GB= 40 h nagrywania
Czas pracy do 15 h
Jakość nagrania 128 kbps
Zasilanie akumulator 3.7 V
Czas ładowania akumulatora ok. 4 h
Częstotliwość próbkowania 32 kHz
Obudowa plastikowa
Wymiary 71 x 35 x 16 mm
Waga 30 g

W zestawie

  • rejestrator AR-100
  • kabel USB
  • słuchawki ze sterowaniem
  • instrukcję obsługi