Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Profesjonalny szyfrator rozmów Voice Keeper VIP

Profesjonaly szyfrator Voice Keeper VIP do kodowania rozmów prowadzonych za pomocą telefonów komórkowych z procesorowym dopasowaniem pinów.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

1 056,10 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny szyfrator rozmów Voice Keeper VIP

Nowoczesny i niezawodny szyfrator rozmów telefonicznych Voice Keeper VIP to urządzenie służące do ochrony rozmów prowadzonych za pomocą telefonów komórkowych przed inwigilacją.

W odróżnieniu od poprzedniego modelu szyfrator VIP posiada procesorowe dopasowanie pinów do danego telefonu przez zastosowanie chipsetu VK-2011. Dzięki temu zabiegowi nie musimy już dopasowywać odpowiednich przewodów jak było to w starszym modelu.

Instalacja szyfratora VIP jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy jedynie włączyć urządzenie i wpiąć je w gniazdo telefonu. W trakcie nawiązywania połączenia z drugim telefonem komórkowym wyposażonym w szyfrator rozmów następuje wymiana jednorazowego klucza, co czyni połączenie bezpiecznym.

Warto także nadmienić, iż szyfrator rozmów Voice Keeper VIP posiada nieograniczona liczbę wymiennych kodów, przez co przechwycenie rozmowy jest niemożliwe.

Prezentacja produktu:

Specyfikacja techniczna

Wymiary 29mm x 7,2mm x 69mm
Waga 20g
Zasilanie 3,7V 290mAh
Czas pracy ok. 2,5 godz.
Czas ładowania ok. 2 godz.
Wtyk Minijack 3,5mm
Chipset VK-2011

W zestawie

W skład zestawu wchodzi:

  • Szyfrator rozmów VIP
  • Etui
  • Kabel ładowania
  • Słuchawki
  • Instrukcja obsługi