Miniaturowa kamera WIFi 4K z oświetlaczem IR

Miniaturowa kamera instalacyjna z modułem WiFi nagrywająca obraz w rozdzielczości 4K oraz oświetlaczem podczerwieni do pracy w nocy.

Więcej szczegółów

341,46 zł brutto

Więcej informacji

Miniaturowa kamera szpiegowska WiFi 4K IR do monitoringu

Mini kamera szpiegowska Wi-Fi 4K IR to niewielkich rozmiarów urządzenie umożliwiające skuteczne a zarazem dyskretne nagrywanie filmów wideo wraz z dźwiękiem jak i transmisję obrazu na żywo.

Dzięki swej prostej obsłudze i niewielkim rozmiarom kamera z tej serii jest bardzo łatwa do ukrycia w pomieszczeniach czy też samochodzie. Mini kamera szpiegowska Wi-Fi 4K IR rozpoczyna rejestrację wideo po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji w telefonie komórkowym z systemem Android&IOS lub komputerze.

Czas pracy mini kamery dzięki baterii 2700mAh pozwala na nagrywanie filmów przez ok. 3 godziny lub na pracę non-stop po podłączeniu jej do stałego źródła zasilania.

Obiektyw kamery o średnicy 8 milimetrów z dodatkowym oświetlaczem został umieszczony na elastycznej taśmie, co umożliwia ukrycie kamery w dowolnym miejscu i rejestrację obrazu zarówno w dzień jak i w nocy.

Ze względu na swoje zastosowanie mini kamera szpiegowska Wi-Fi 4K IR jest niezastąpionym urządzeniem w monitorowaniu bezpieczeństwa w domu, biura czy też miejsc pracy.

Specyfikacja techniczna

Obsługa kart pamięci

micro SD/SDHC do 64GB

Rozdzielczość wideo

4K/1080P/720P

Format wideo

AVI | 25FPS

Kompresja wideo

H.264

Rozdzielczość zdjęć

JPG 4032x3024px

Czas pracy na baterii

ok. 3h lub non-stop

Kąt widzenia

90°

Detekcja ruchu

Tak

Zasięg detekcji ruchu

5-6m

Pojemność baterii

2700mAh

Napięcie ładowania

3.7V DC

Oświetlacz IR

Tak do 5m

Kompatybilność

Windows 98/98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8/10/MAC OS/LINUX

Wymiary

60x20x6mm

Waga

80g

W zestawie

  • Kamera
  • Zasilacz
  • Bateria