Mini kamera BT-11 zamaskowana w głośniku Bluetooth

Szpiegowska miniaturowa kamera Wi-Fi zamaskowana w głośniku bluetooth z obrotowym obiektywem i detekcją ruchu.

Więcej szczegółów

560,98 zł brutto

Więcej informacji

Głośnik bluetooth z mini kamerą Wi-Fi

Stereofoniczny głośnik Bluetooth z ukrytą miniaturową kamerą FULL HD Wi-Fi BT-11 i obrotowym obiektywem o kącie 330 ° oraz funkcją wykrywania ruchu to nowoczesne urządzenie służące do dyskretnej obserwacji.

Wbudowana wewnątrz mini kamera BT-11 rejestruje obrazy Full HD w wysokiej rozdzielczości 1920x1080 i jest umieszczona na obracającym się obiektywie, który pozwala dostosować kąt nagrywania w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wszystkie funkcje głośnika są kontrolowane za pomocą aplikacji, którą należy zainstalować na telefon komórkowy z systemem iOS, Android

Kamerę należy podłączyć do routera domowego za pośrednictwem sieci WIFI lub P2P, co umożliwia oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

Przechwycone nagrania zawsze przechodzą kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są przechowywane są na karcie micro SD z obsługą do 128 GB.

Kamera Wi-Fi BT-11 zamaskowana w głośniku nadaje się szczególnie do monitorowania mieszkań, dzieci, zwierząt domowych, ale może być również używana w biurach i innych miejscach, w których chcemy mieć podgląd podczas naszej nieobecności.

Specyfikacja techniczna

Przetwornik obrazu

2.0 Mpx CMOS IR

Rozdzielczość

1920x1080p Full HD 25 fps

Kąt obiektywu

90 °

Format wideo

AVI

Oświetlacz IR

Do 3m

Wbudowany mikrofon

Tak

Detekcja ruchu

Tak

Obsługa kart microSD

do 128 GB

Czas pracy

-Do 10h na akumulatorze,

- non-stop po podłączeniu do prądu

System operacyjny

iOS, Android

Wymiary

Średnica 90mm, wysokość 110mm

Waga

700g

W zestawie

• Głośnik z kamerą 
• Kabel USB
• Zasilacz sieciowy