Filigranowy budzik z kamerą Wi-Fi B-035

Miniaturowy budzik z ukrytą kamerą Wi-Fi B-035 oraz oświetlaczem IR do monitorowania pomieszczeń na odległość.

Więcej szczegółów

333,33 zł brutto

Więcej informacji

Budzik z miniaturową kamerą Wi-Fi do monitoringu pomieszczeń

Kamera w miniaturowym budziku B-035 to nowoczesne urządzenie do monitorowania pomieszczeń na odległość. Kamera z tej serii odznacza się oświetlaczem IR LED umożliwiającym oświetlenie kadru nocą do 6 metrów a także detekcją ruchu i termometrem.

Wbudowana miniaturowa kamera rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD 1920x1080 wraz z dźwiękiem a oświetlacz IR LED pozwala z uzyskanie wysokiej, jakości obrazu nawet w nocy.

Cyfrowy budzik z kamerą B-035 obsługuje połączenie P2P i Wi-Fi oraz jest bezprzewodowy, co pozwala na umieszczenie go bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Sterowanie kamerą odbywa się poprzez aplikację dla smartfonów iOS, Android, dzięki której można oglądać obrazy w czasie rzeczywistym jak i zmieniać ustawień kamery.

Budzik z kamerą można podłączyć do routera domowego poprzez WIFI lub P2P, co pozwala na podgląd obrazu w dowolnym miejscu i czasie przez telefon komórkowy.

Oferowana kamera Wi-Fi posiada również funkcję wykrywania ruchu, która służy do rozpoczęcia nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Czujnik ma zasięg do 5 metrów. Przechwycone nagrania są poddawane kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 128 GB

Specyfikacja techniczna

Przetwornik obrazu

1 MP CMOS

Rozdzielczość

1920x1080p Full HD 25 fps

Kąt obiektywu

120 °

Format wideo

AVI

Oświetlacz IR

Do 6m

Wbudowany mikrofon

Tak

Detekcja ruchu

Tak

Obsługa kart microSD

do 128 GB

Czas pracy

-Do 8h na akumulatorze,

- non-stop po podłączeniu do prądu

System operacyjny

iOS, Android

Wymiary

110x43x40mm

Waga

340g

W zestawie

  • Budzik z kamerą 
  • Kabel USB
  • Ładowarka sieciowa
  • Adapter kart pamięci