Mikro rejestrator dźwięku EDIC B47

Obniżka! Mikro rejestrator dźwięku EDIC B47 Zobacz większe

Profesonalny mikro rejestrator dźwięku EDIC B47 czuwajacy nawet do 4 miesiecy. Cyfrowy dyktafon szpiegowski posiada funkcję nagrywania kalendarzowego i aktywację na dźwięk.

Więcej szczegółów

1 459,19 zł brutto

1 699,19 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny miniaturowy rejestrator dźwięku z detekcją głosu EDIC B47

Profesjonalny mikro rejestrator dźwięku EDIC B47 to wysokiej klasy urządzenie działające jak dyktafon cyfrowy czy podsłuch z nagrywaniem.

W odróżnieniu od tańszych urządzeń tego typu prezentowany rejestrator posiada możliwość czuwania nawet 4 miesięce. Rejestrator dźwięku posiada wbudowaną pamięć o pojemności 2GB, przez co potrafi pomieścić ok. 300godz. nagrań.

Oprócz tego EDIC B47 posiada funkcje aktywacji na dźwięk jak i nagrywania kalendarzowego. Dzięki temu możemy zaprogramować urządzenie, kiedy i dokładnie, o której godzinie ma się ono włączyć i zacząć nagrywanie. Ponadto miniaturowy dyktafon cyfrowy z tej serii za sprawą małych gabarytów jak i solidnej metalowej obudowie jest bardzo łatwy do ukrycia w pomieszczeniach bądź przedmiotach nie martwiąc się przy tym o uszkodzenie mechanizmu.

Warto także nadmienić, iż w sytuacji, gdy mikro rejestrator EDIC B47 wpadnie w niepowołane ręce zapisany materiał audio nie ujrzy światła dziennego z racji, iż możemy zabezpieczyć go hasłem dostępu do plików.

Prezentacja produktu:

 

Specyfikacja techniczna

Wbudowana pamięć 2 GB
Czas zapisu do 300 h nagrania
Format zapisu WAV
Mikrofon mono, zasięg do 10 m
Przetwornik A/C 8 bit
Pasmo przenoszenia 100 Hz ~ 6 kHz
Zakres dynamiki -72 dB
Stosunek S/N 80 dB
Kodeki  u-Law, 4 bit ADPCM, 2 bit ADPCM
Próbkowanie  5,5, 8, 16, 22 kHz
Czas pracy
Nagrywanie ciągłe 160 h
Detekcja głosu do 168 h
Tryb czuwania do 4 miesięcy

W zestawie

  • dyktafon
  • instrukcja obsługi