Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Mikro rejestrator dźwięku EDIC A45 1GB

Mikro rejestrator dźwięku EDIC A45 1GB Zobacz większe

Profesjonalny cyfrowy mikro dyktafon EDIC A45 1GB o filigranowych wymiarach i długim czasie pracy.

Więcej szczegółów

1 479,67 zł brutto

Więcej informacji

Wysokiej klasy mikro rejestrator dźwieku EDIC A45 1GB o średnicy 9mm i długim czasie pracy

Mikro rejestrator dźwięku EDIC A45 1GB to nowoczesny i bardzo czuły cyfrowy dyktafon szpiegowski, który jest cieńszy od pióra do pisania. W odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu oferowany miniaturowy rejestrator posiada możliwość czuwania nawet 7 miesięcy. Cyfrowy rejestrator dźwięku posiada wbudowaną pamięć o pojemności 1GB, przez co potrafi pomieścić ok. 150 godz. nagrań, natomiast czas jego pracy sięga nawet do 64 godz.

Oprócz tego EDIC A45 1GB posiada funkcje aktywacji na dźwięk jak i nagrywania kalendarzowego. Dzięki temu możemy zaprogramować rejestrator, kiedy i, o której godzinie ma się ono włączyć i zacząć nagrywanie.

Ponadto mikro dyktafon cyfrowy z tej serii za sprawą małych gabarytów porównywalnych do pióra ( średnica 9mm ) i solidnej aluminiowej obudowie jest bardzo łatwy do ukrycia w pomieszczeniach bądź przedmiotach nie martwiąc się przy tym o uszkodzenie mechanizmu.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, mikro rejestrator przechodzi do wcześniej zaprogramowanego trybu nagrywania za pomocą wciśnięcia tylko jednego przycisku znajdującego się za obudowie.

Warto także nadmienić, iż w sytuacji, gdy mikro rejestrator EDIC A45 1GB wpadnie w niepowołane ręce zapisany materiał audio nie ujrzy światła dziennego z racji, iż możemy zabezpieczyć go hasłem dostępu do plików.

Specyfikacja techniczna

Pamięć wbudowana 1GB 
Czas nagrań 150 godz.
Czas pracy 7 miesięcy czuwania, 64 godz. ciągłych nagrań
Aktywacja głosem Tak
Funkcja nagrywania kalendarzowego Tak
Zabezpieczenie hasłem Tak
Czułość mikrofonu do 9m
Obudowa aluminium
Zasilanie akumulatorowe 150mAh 
Wymiary 79x9mm
Waga 13g

W zestawie

  • dyktafon
  • instrukcja obsługi