Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Podsłuch GSM VOX ukryty w atrapie kamery CCTV

Podsłuch GSM VOX ukryty w atrapie kamery CCTV Zobacz większe

Dyskretny podsłuch GSM z aktywacją na dźwięk zamaskowany w atrapie kamery CCTV to nowoczesne urządzenie do szpiegowania. Podsłuch ten posiada stałe zasilanie i bardzo czuły mikrofon.

Więcej szczegółów

380,00 zł brutto

Więcej informacji

Podsłuch GSM ukryty w atrapie kamery CCTV

Podsłuch GSM z funkcją VOX kamuflowany w atrapie kamery to innowacyjne urządzenie szpiegowskie. Podsłuch ten charakteryzuje się nieograniczonym zasięgiem przesyłania dźwięku oraz prostą obsługą.

Wystarczy zadzwonić ze swojego telefonu na numer karty SIM umieszczonej wewnątrz atrapy, aby usłyszeć, co dzieje się w otoczeniu podsłuchu.

W zależności od potrzeb za pomocą komend SMS możemy sterować urządzeniem i dostrajać je do własnych potrzeb. Czuły mikrofon zastosowany w pluskwie zbiera dźwięk z odległości do 10m.

Prezentacja produktu:

Co wyróżnia podsłuch GSM ukryty w atrapie kamery?

Przede wszystkim to, że podsłuch z tej serii posiada stałe zasilanie i może pracować bez konieczności ładowania. W sytuacji odłączenia atrapy od stałego zasilania podsłuch będzie pracował dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Dyskretny kamuflaż nie wzbudza niczyich podejrzeń, dzięki czemu atrapa stosowana może być w biurach, sklepikach, mieszkaniach itp.