Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Bezprzewodowy podsłuch GSM REC SD z nagrywaniem

Miniaturowy podsłuch telefoniczny GSM REC SD to pluskwa o nieograniczonym zasięgu posiadająca funkcję aktywacji po wykryciu dźwięku jak i możliwość nagrywania tego, co znajduje się w jej otoczeniu na karty pamięci.

Więcej szczegółów

349,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny bezprzewodowy podsłuch na kartę SIM REC SD z możliwością nagrywania

Bezprzewodowy podsłuch telefoniczny GSM REC SD to nowoczesne urządzenie szpiegowskie służące to monitorowania osób i pomieszczeń z dużych odległości.

Pluskwa wykorzystuje technologie GSM, przez co zasięg urządzenia jest nieorganiczny, a monitoring możemy prowadzić z dowolnego miasta czy państwa. W tym przypadku nie potrzebujemy dodatkowych odbiorników czy skanerów gdyż odbiornikiem staje się nasz telefon komórkowy.

Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta, wystarczy jedynie zainstalować w podsłuchu kartę SIM dowolnego operatora oraz kartę microSD i ustawić numer nadzorujący.

Podsłuch z tej serii umożliwia prowadzenie nasłuchu po wykryciu dźwięku, gdy ten przekroczy 35dB lub też jego nagrywanie na wymienne karty pamięci microSD. W odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu podsłuch GSM REC SD łączy się tylko z jednym wcześniej zaprogramowanym numerem telefonu, dzięki temu nikt niepowołany nie jest w stanie połączyć się z nadajnikiem w sytuacji, gdy pozna numer karty SIM znajdującej się w urządzeniu.

Ważną i nową funkcją, jakiej nie było dotychczas jest możliwość nagrywania dźwięków z otoczenia urządzenia. Dzięki temu, gdy nie możemy odebrać połączenia i słuchać tego, co przekazuje podsłuch z racji, iż prowadzimy samochód czy też mamy spotkanie itp. a nie chcemy by cokolwiek umknęło naszej uwadze możemy to bez trudu nagrać na kartę pamięci, którą możemy zainstalować w podsłuchu ( brak w zestawie ). 

Czuły mikrofon zastosowany w urządzeniu wychwytuje dźwięk z odległości do 10m od urządzenia. Wbudowany akumulator o dużej pojemności 680mAh pozwala na 5 godz. ciągłego nasłuchu bez ładownia i 6 dni w trybie czuwania. Natomiast czas ciągłego nagrywania dźwięku na kartę pamięci sięga do 12 godzin bez przerwy.

Specyfikacja techniczna

Zakres pracy GSM 850/900/1800/1900MHz
Zakres mikrofonu do 10m
Aktywacja głosem Tak
Nagrywanie dźwięku na karty pamięci Tak (co 5 minut)
Obsługa kart microSD do 16GB
Czas czuwania do 6 dni
Czas ciągłego nasłuchu do 5 godzin
Czas ciągłego nagrywania audio na kartę pamięci do 12 godzin
Powiadomienie a słabej baterii Tak
Akumulator 680mAh
Temperatura pracy od -5C do +40C
Wymiary 51x36x19mm
Waga  28.5g