Podsłuch w lampce biurkowej LT GSM VOX

Podsłuch w lampce biurkowej LT GSM VOX Zobacz większe

Zamaskowany podsłuch LT GSM VOX z funkcja aktywacji na dźwięk ukryty w tradycyjnej lampce biurkowej.

Więcej szczegółów

479,67 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny podsłuch ukryty w lampce biurkowej LT GSM VOX z aktywacją na dźwięk

LT GSM VOX to szpiegowska lampka biurkowa z zainstalowanym miniaturowym podsłuchem. Wewnątrz lampki znajduje się podsłuch GSM z funkcją aktywacji na dźwięk umożliwiający nasłuch z dużej odległości.

Dzięki temu rozwiązaniu możemy słyszeć, co dzieje się w biurze czy mieszkaniu będąc nawet w innym mieście, gdyż zasięg jest nieograniczony. Aby usłyszeć, co dzieje się w danym pomieszczeniu należy jedynie zadzwonić z telefonu stacjonarnego lub komórki na numer karty SIM ukrytej w lampce.

W chwili, gdy pluskwa wykryje dźwięk w swoim otoczenie sama oddzwoni na nasz telefon. Czuły układ mikrofonowy pozwala na przechwycenie dźwięku z odległości do 10m w zależności od charakterystyki danego pomieszczenia.

Lampka z podsłuchem LT GSM VOX zasilana jest bezpośrednio z sieci, nie ma konieczności ładowania akumulatora czy wymiany baterii. Warto także zaznaczyć, iż oferowane przez nas urządzenie w żaden sposób nie zdradza swojego specyficznego charakteru gdyż nie wydaje żadnych dźwięków czy sygnałów świetlnych.

Produkt może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu

Specyfikacja techniczna

Zasięg mikrofonu do 10m
Czas pracy nieograniczony
Aktywacja głosem Tak
Kolor lampki czarny, czerwony, zielony, niebieski ( do wyboru )
Obsługa kart SIM Play, Orange, T-mobile, Plus