Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Podsłuch GSM Mikro SIM z lokalizatorem LBS

Nowoczesny podsłuch GSM z funkcją aktywacji na dźwięk i lokalizatorem LBS ukryty w przewodzie zasilającym do urządzeń z systemem ANDROID.

Więcej szczegółów

221,46 zł brutto

341,46 zł brutto

Więcej informacji

Podsłuch GSM i Lokalizator LBS w przewodzie USB

Miniaturowy podsłuch GSM MICRO SIM z funkcją lokalizacji LBS ukryty w przewodzie USB do telefonów komórkowych i tabletów z systemem ANDROID.

Oferowany przez nas podsłuch to innowacyjne urządzenie szpiegowskie służące do podsłuchu jak i lokalizowania osób oraz pojazdów w bardzo dyskretny sposób.

Po zainstalowaniu w urządzeniu karty SIM i podłączeniu podsłuchu do stałego źródła zasilania ( zasilacz sieciowy USB, zasilacz samochodowy USB, power bank, port USB komputera ) możliwe jest monitorowanie tego, co dzieje się wokół urządzenia.

Podsłuch GSM z tej serii posiada funkcję aktywacji na dźwięk. Z chwilą jego wykrycia podsłuch automatycznie zadzwoni na wskazany przez użytkownika numer o ile będzie miał środki na karcie SIM umieszczonej w module.

Aby usłyszeć, co dzieje się w danym pomieszczeniu należy odebrać połączenie. Dodatkowo podsłuch obsługiwany jest za pomocą komend SMS.

Do wyboru mamy dwie funkcje:

  • manualną- po wykonaniu połączenia na numer znajdujący się w urządzeniu możemy usłyszeć, co się w jego pobliżu
  • VOX- podsłuch sam oddzwoni do nas, jeśli wykryje dźwięk.

Dodatkową zaletą jest także możliwość lokalizowania urządzenia po stacjach przekaźnikowych BTS. Po wysłaniu specjalnej komendy na numer karty SIM ukrytej w podsłuchu otrzymamy od urządzenia SMS zwrotny z lokalizacją oraz linkiem do Map Google.

Specyfikacja techniczna

Zasięg mikrofonu 5-7m
Kompatybilność system ANDROID
Funkcja aktywacji na dźwięk Tak
Funkcja lokalizowania po BTS Tak
Zasilanie sieciowe, power bank
Długość przewodu 1m
Interfejs USB
Sterowanie przez SMS