Podsłuch na telefon stacjonarny z nagrywaniem PT5

Dyskretny podsłuch na telefon stacjonarny z automatycznym nagrywaniem na kartę pamięci microSD.

Więcej szczegółów

308,13 zł brutto

Więcej informacji

Podsłuch telefonu stacjonarnego z nagrywaniem PT5

Przystawka telefoniczna PT5 to najnowszy model służący do bezpośredniego nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem telefonów stacjonarnych.

W odróżnieniu od starszego modelu do podsłuchu telefonicznego PT5 nie musimy dokupować i podłączać dyktafonu, jako że przystawka ta posiada specjalnie ukryty i niewidoczny w obudowie slot na karty microSD, na które bezpośrednio nagrywane są rozmowy. Jest to wyjątkowo istotne w sytuacji, gdy nasz telefon jest na widoku i ukrycie dyktafonu podłączonego do przystawki byłoby niemożliwe ( starszy model ).

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, po zainstalowaniu w przystawce karty microSD należy podłączyć ją między telefon a linie telefoniczną. W chwili podniesienia słuchawki rozpoczyna się nagrywanie na wcześniej zainstalowaną kartę pamięci.

Aby odtworzyć zarejestrowane rozmowy wystarczy wyjąć kartę microSD i za pomocą adaptera odsłuchać je na dowolnym komputerze. Wszystkie nagrania posiadają stempel daty i godziny, dzięki czemu będziemy wiedzieli, kiedy zarejestrowana rozmowa miała miejsce.

Ponadto w odróżnieniu od tańszych urządzeń tego typu PT5 posiada funkcję nadpisu najstarszych nagrań, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni kasować starsze pliki, gdy te nas nie interesują. Urządzenie doskonale sprawdza się do monitorowania telefonów domowych jak i firmowych.

Specyfikacja techniczna

Wymiary 59mm x 36mm x 25mm
Waga 50g
Format nagrywania WAV
Pobór prądu 80mA
Pamięć micro SD do 32GB

W zestawie

  • podsłuch PT5
  • kabel RJ9 1m
  • adapter micro SD USB
  • instrukcja obsługi