Podsłuch na telefon stacjonarny PT5 PLUS GSM

Podsłuch na telefon stacjonarny PT5 PLUS GSM z funkcją automatycznego nagrywania jak i podsłuchu rozmów na żywo.

Więcej szczegółów

438,21 zł brutto

Więcej informacji

Przystawka telefoniczna PT5 PLUS GSM to unowocześniony model podsłuchu PT5 służący do bezpośredniego nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem telefonów stacjonarnych jak i do bezpośredniego odsłuchu na żywo wszystkich rozmów.

W odróżnieniu podobnych urządzeń tego typu nie musimy dokupować i podłączać dyktafonu, jako że przystawka telefoniczna posiada specjalnie ukryty i niewidoczny w obudowie slot na karty microSD oraz na kartę SIM. Jest to bardzo istotne w sytuacji, kiedy nasz telefon jest na widoku a ukrycie dyktafonu podłączonego do przystawki byłoby niemożliwe.

Obsługa podsłuchu jest wyjątkowo prosta, po zainstalowaniu w urządzeniu karty microSD oraz karty SIM należy podłączyć ją między telefon a linie telefoniczną. Następnie wystarczy wysłać komendę SMS wskazując numer nadzorujący, z którym ma łączyć się podsłuch. W chwili podniesienia słuchawki podsłuch PT5 PUS GSM automatycznie łączy się z naszym telefonem komórkowym. Po odebraniu połączenia możemy słyszeć całą rozmowę lub możemy się rozłączyć i nagrać ją na kartę pamięci microSD.

Aby odtworzyć nagrane rozmowy wystarczy wyjąć kartę microSD i za pomocą dołączonego do zestawu adaptera odsłuchać je na dowolnym komputerze. Wszystkie nagrania posiadają stempel daty i godziny, przez co będziemy wiedzieć, kiedy zarejestrowana rozmowa miała miejsce.

W odróżnieniu od tańszych urządzeń do rejestrowania rozmów PT5 PLUS GSM posiada funkcję nadpisu najstarszych nagrań, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni kasować starszych plików, gdy te nas nie interesują. Podsłuch doskonale sprawdza się do monitorowania telefonów domowych jak i firmowych.

Specyfikacja techniczna

Wymiary 59mm x 36mm x 25mm
Waga 50g
Format nagrywania WAV
Możliwość podsłuchu na żywo Tak
Obsługiwane karty SIM wszystkie sieci
Pobór prądu 80mA
Pamięć micro SD do 32GB

W zestawie

  • podsłuch PT5 PLUS GSM
  • kabel RJ9 1m
  • adapter micro SD USB
  • instrukcja obsługi