Podsłuch kwarcowy 5KA

Podsłuch kwarcowy 5KA Zobacz większe

Podsłuch kwarcowy 5KA to zaawansowany technicznie nadajnik podsłuchowy przesyłający sygnał droga radiową nawet do 1,5 km. Pluskwa pracuje ok 7 dni na jednej baterii oraz zbiera bardzo czysty i wyraźny dźwięk pozbawiony szumów i zakłóceń.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

390,24 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny podsłuch kwarcowy 5KA oferujący 7 dni pracy

Profesjonalny i stabilny podsłuch kwarcowy 5KA to wysokiej klasy nadajnik radiowy pracujący w paśmie częstotliwości 433 MHz.

Podsłuch z tej serii odznacza się długim czasem pracy sięgającym nawet do 7 dni na jednej baterii. Cieszy się on dużym uznaniem osób mających ograniczony dostęp do pomieszczenia, gdyż nie wymaga on częstych wymiany baterii.

Ogromny atutem pluskwy  szpiegowskiej jest jej bardzo duży zasięg, który w sprzyjających warunkach sięga nawet do 1,5  km w terenie otwartym.

Dzięki niewielkim rozmiarom nadajnik jest bardzo prosty do ukrycia i co najważniejsze nie rozstraja się on podczas przenoszenia lub dotyku.

Czuły, regulowany mikrofon oraz wykorzystany w nadajniku wzmacniacz sprawiają, że podsłuch 5KA zbiera dźwięk bardzo dobrej jakości z dużych powierzchni.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość dostrojenia nadajnika do indywidualnych potrzeb. Do odbioru sygnału może służyć profesjonalny skaner nasłuchowy UNIDEN również dostępny w naszym sklepie.

 

Prezentacja produktu:

Więcej informacji na temat podsłuchów radiowych znajdą Państwo na tej stronie

Specyfikacja techniczna

Zasięg 1000 ÷ 1500 m
Stabilność 0,0001 MHz
Modulacja WFM
Czas pracy 7 dni
Zasilanie bateria LS14500
Wymiary 18 x 25 x 60 mm + antena 175 mm