Ukryty Podsłuch Kwarcowy w gniazdku

Ukryty Podsłuch Kwarcowy w gniazdku Zobacz większe

Podsłuch kwarcowy zamaskowany w gniazdku elektrycznym to profesjonalny nadajnik przesyłający sygnał do odbiornika nawet na dystans 1km. Podsłuch zasilany jest bezpośrednio z sieci i wychwytuje nawet najcichsze rozmowy w pomieszczeniu gdzie został zainstalowany.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

446,34 zł brutto

Więcej informacji

Podsłuch kwarcowy ukryty w gniazdku kontakcie elektrycznym

Podsłuch kwarcowy zamaskowany w gniazdu elektrycznym to doskonałe urządzenie służące do dyskretnego monitorowania tego, co odbywa się w danym pomieszczeniu.

Podsłuch radiowy posiada bardzo czuły mikrofon zbierający czysty i wyraźny dźwięk z powierzchni do 30m2. W nadajniku podsłuchowym zastosowano także specjalny reduktor szumów, co daje znakomite efekty.

Dodatkowym atutem tak ukrytego podsłuchu jest jego praca na wysokich częstotliwościach, przez co nie zachodzi obawa, że dźwięk z nadajnika zostanie przechwycony przez przypadkowy radioodbiornik.

Warto także zauważyć, iż podsłuch ten nie wymaga wymiany baterii gdyż zasilany jest bezpośrednio z sieci elektrycznej, co daje nieograniczony czas pracy. Jest to wyjątkowo ważne, kiedy mamy ograniczony dostęp do danego pomieszczenia. Raz zainstalowany podsłuch w gniazdku może pracować przez długie lata.

Oprócz swoich szpiegowskich możliwości z prezentowanego kontaktu można normalnie korzystać i nie wpływa to w negatywny sposób na obecność podsłuchu.

W ofercie posiadamy różne modele gniazdek: pojedyncze, podwójne, z uziemieniem lub bez. Ponadto jesteśmy w stanie zabudować podsłuch w dostarczonym gniazdku przez klienta. Do odbioru sygnału polecamy odbiornik UNIDEN, który także dostępny jest w naszym sklepie.

Prezentacja produktu:

Więcej informacji na temat podsłuchów radiowych znajdą Państwo na tej stronie

Specyfikacja techniczna

Zasięg do 1000
Częstotliwość pracy 300 ÷ 600MHz
Stabilność 0,0001MHz
Czas pracy nieograniczony
Zasilanie sieciowe
Dwa rodzaje modulacji FM i WFM
Czuły mikrofon Tak
Bardzo dobra jakość dźwięku Tak