Mini Podsłuch GM-20mm

Obniżka! Mini Podsłuch GM-20mm Zobacz większe

Podsłuch kwarcowy GM-20mm jeden z najmniejszych nadajników podsłuchowych pracujący na bardzo wysokich częstotliwościach. Pluskwa zbiera bardzo czyst dźwięk i przesyła go na dystans do 1km droga rdiową. Bardzo łatwa do ukrycia.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

163,90 zł brutto

243,90 zł brutto

Więcej informacji

Miniaturowy i stabilny podsłuch kwarcowy GM 20mm

Podsłuch kwarcowy GM-20mm to jeden z najmniejszych nadajników podsłuchowych dostępnych na naszym rynku. W pluskwie wykorzystano ceramiczny rezonator kwarcowy, dzięki czemu uzyskaliśmy stabilność rzędu 0,0001 MHz. Dużym atutem oferowanego nadajnika kwarcowego jest to, że nie rozstraja się on podczas przenoszenia, dotykania, czy jakiegokolwiek ruchu.  
Pluskwa posiada czuły mikrofon oraz wzmacniacz, dzięki któremu usłyszymy czysty i niezakłócony dźwięk. Odpowiednio ukryty bez większego problemu zbiera dźwięk z pomieszczenia o powierzchni 20 m².
Ponieważ podsłuch ten jest bardzo mały nikt nie będzie miał problemów z jego ukryciem w biurze, mieszakaniu czy nawet samochodzie.
Dużym atutem prezentowanego nadajnika podsłuchowego jest wysoka częstotliwość, na jakiej on pracuje, co wyklucza przechwycenie dźwięku przez przypadkowe radioodbiorniki znajdujące się w jego otoczeniu.
Do odbioru sygnału z pluskwy polecamy skaner szerokopasmowy UNIDEN także dostępny w naszej ofercie.

 

Więcej informacji na temat podsłuchów radiowych znajdą Państwo na tej stronie

Specyfikacja techniczna

Zasięg do 1000 m
Stabilizacja kwarcowa Tak
Stabilność 0,0001 MHz
Czas pracy 27 h
Zasilanie bateria 3V CR2032/220 mAh
Modulacja WFM
Wymiary średnica 20 mm, dł. anteny 165 mm

W zestawie

  • nadajnik kwarcowy
  • bateria CR2032
  • instrukcja obsługi w języku polskim