Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Szyfrator FTS- 1000

Szyfrator FTS- 1000 Zobacz większe

Szyfrator rozmów FTS- 1000 to przenośne urządzenie umożliwiające szyfrowanie rozmów prowadzonych przez stacjonarne telefony. Aby prowadzona rozmowa była w pełni bezpieczna konieczne jest posiadanie drugiego takiego samego szyfratora.

Więcej szczegółów

2 200,00 zł brutto

Więcej informacji

 Szyfrator rozmów i połączeń telefonów stacjonarnych

W dzisiejszych czasach centrale telefoniczne są najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju próby inwigilacyjne. W przeciwieństwie do telefonów komórkowych, centrala telefoniczna nie jest w żaden sposób zabezpieczona przed tego typu próbami. Podsłuchy, które potrafią ją kontrolować są ogólno dostępne i relatywnie tanie. Jedynym efektywnym rozwiązaniem staję się w tym miejscu szyfrator rozmów.

Szyfrowanie rozmów opiera się na zmianie dźwięku w taki sposób, aby niemożliwym stało się jego odtworzenie czy identyfikacja. Jedyną metodą odwracającą cały proces jest drugie takie samo urządzenie. Każdy szyfrator jednocześnie służy do kodowania jak i dekodowania połączenia. Kodowanie rozmowy zaczyna się po wymianie klucza między aparatami. Klucz ten jest jednorazowy i za każdym razem inny.

Ponadto oprócz standardowej centrali telefonicznej, nasze szyfratory doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie połączenia VoIP lub innych połączeń prowadzonych za pomocą komunikatorów internetowych.

Warto także nadmienić, iż proponowane szyfratory rozmów posiada pewną wyjątkowo przydatną funkcje, mianowicie za ich sprawą możemy nagrywać prowadzone przez nas rozmowy na karcie SD.
 
Prezentowany szyfrator połączeń doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie linii telefonicznej w firmie, domu, zakładzie pracy. Jest również idealnym urządzeniem stosowanym w trakcie pobytu w hotelu (np. spotkania biznesowe lub także prywatne). Warto nadmienić, iż niemały odsetek hoteli używa centrali rejestrujących wszystkie rozmowy.

Więcej informacji na temat szyfrowania połączeń znajdą Państwo na tej stronie

Specyfikacja techniczna

Chip AVS 100
Wymiary chipu 9 x 9mm
Wymiary szyfratora 56.5 x 94 x 56mm
Waga 70g
Napięcie 5V
Natężenie pobieranego prądu 200mA