Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Mini kamera w budziku E90 DVR

Mini kamera szpiegowska E90 DVR to dyskretne urządzenie potrafiące nagrać film w wysokiej rozdzielczości, wykonać dyskretne zdjęcie oraz pełnić rolę dyktafonu zamaskowanego. Mini kamera posiada szeroki kąt widzenia i czuły mikrofon.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

284,55 zł brutto

Więcej informacji

Mini kamera zamaskowana w budziku cyfrowym E90 DVR

Mini kamera E90 DVR kamuflowana w budziku/zegarku cyfrowym to dyskretne urządzenie szpiegowskie o matrycy 2Mpix do rejestrowania zdarzeń w niezauważalny sposób dla osób postronnych. Kamera szpiegowska z tej serii posiada szeroki kąt widzenia równy, 120° przez co z łatwością jest wstanie objąć dużą powierzchnie.

Kamera E90 DVR oprócz nagrywania filmów wraz z dźwiękiem potrafi wykonywać zdjęcia oraz rejestrować sam dźwięk. Czuły mikrofon, który został zastosowany w urządzeniu działa podobnie jak podsłuch czy dyktafon cyfrowy i potrafi zebrać dźwięk z pomieszczeń do 40m.

Ponadto mini kamera posiada funkcję detekcji ruchu, przez co możemy z łatwością zarejestrować tylko interesujące nas zdarzenia oszczędzając tym samym akumulatory i miejsce na karcie pamięci. Materiał audio wideo zapisywany jest na wymiennych kartach pamięci microSD do 32GB. Kamera E90 DVR posiada długi czas pracy dla nagrań audio 25h a dla wideo 15h.

Do całości zestawu dołączony został pilot zdalnego sterowania, przez co możemy w każdej chwili aktywować interesującą nas funkcję. Oprócz tego kamera kamuflowana w budziku pełni swoje podstawowe funkcje takie jak wyświetlanie godziny i temperatury, możliwość ustawienia alarmu, drzemki czy też podświetlenie wyświetlacza LCD.

Mini kamera E90 DVR doskonale nadaje się do monitorowania pomieszczeń biurowych, mieszkań, niań, dzieci czy pracowników.

Prezentacja produktu:

Specyfikacja techniczna

Matryca CMOS 2Mpix
Kąt widzenia 120°
Minimalne oświetlenie 1lx
Zapis video VGA 640×480 (format AVI)
Zdjęcia w rozdzielczości 1600×1200 (format JPG)
Czuły mikrofon, zbiera dzięki z powierzchni ok 40m2
Zasięg wykrywania ruchu do 6m
Pilot zdalnego sterowania o zasięgu do 4m
Obsługa kart micro SD/SDHC do 32GB
Czas pracy 12h video / 20h audio
Interfejs USB 2.0
Obsługiwane systemy Windows 98/XP/Vista/7, Mac OS X, Linux
Dopuszczalna temperatura -10 do 60°C
Dopuszczalny zakres wilgotności 15%-85% RH

W zestawie

  • mini kamera
  • pilot sterowania
  • akumulator
  • zasilacz
  • przewód komunikacyjny
  • instrukcja obsługi