Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Mini kamera w budziku E66 DVR

Kamuflowana mini kamera szpiegowska w budziku/ zegarku cyfrowym charakteryzująca się nieograniczonym czasem pracy jak i nagrywaniem w rozdzielczości HD.

Więcej szczegółów

317,07 zł brutto

Więcej informacji

Minikamera szpiegowska w budziku cyfrowym E66 DVR

Mini kamera szpiegowska E66 DVR to nowoczesne urządzenie służące do dyskretnego monitorowania pomieszczeń zakamuflowane w eleganckim zegarku cyfrowym. Minikamera HD z tej serii odznacza się matrycą równą 5Mpix jak i szerokim kątem widzenia 140°.

Kamera w budziku/ zegarku E66 DVR nagrywa filmy wraz z dźwiękiem w rozdzielczości HD z prędkością 30 klatek (1280x720) jak i wykonuje zdjęcia bogate w detale. Na domiar tego minikamera E66 DVR potrafi rejestrować sam dźwięk działając tym samym podobnie jak podsłuch czy dyktafon cyfrowy.

Kamera szpiegowska E66 DVR, aby oszczędzać miejsce na wymiennych kartach microSD umyślnie wyposażona została w funkcję detekcji ruchu, dzięki czemu może nagrywać tylko wtedy, kiedy ktoś wejdzie w jej kadr.

Mini kamera E66 DVR wskazuje dodatkowo godzinę, datę oraz temperaturę na podświetlanym wyświetlaczu LCD, a także umożliwia ustawienie godziny alarmu z funkcją drzemki.

Materiał audio wideo zapisywany jest na kartach microSD do 32 GB. Aby odtworzyć to, co zarejestrowała kamera wystarczy jedynie podłączyć ją do komputera i otworzyć pliki bądź też wyjąć kartę pamięci i uruchomić w innym kompatybilnym urządzeniu.

Wbudowany akumulator o dużej pojemności pozwala na długi czas pracy sięgający nawet do 5 godzin nagrywania audio wideo, 9 godzin rejestrowania samego dźwięku oraz 8 godzin nagrywania z detekcją ruchu. Warto jednak zaznaczyć, iż mini kamera E66 DVR jako jedyna może nagrywać filmy w momencie, gdy podłączona jest pod stałe zasilanie ( w tym przypadku czas pracy jest nieograniczony, a ograniczeniem może być jedynie karta pamięci). Do całości zestawu dołączony został pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu z odległości do 3 m możemy uruchomić kamerę.

Miniaturowa kamera E66 DVR doskonale sprawdza się do monitorowania niań, pomieszczeń biurowych i mieszkalnych jak i pracowników itp.

 

 

Specyfikacja techniczna

Matryca CMOS 5 Mpix
Kąt widzenia 140°
Minimalne oświetlenie 1lx
Zapis video HD 1280×720, 30 kl/s
Format wideo H.264
Czuły mikrofon, zbiera dzięki z powierzchni ok. 40m2
Zasięg wykrywania ruchu do 7m
Pilot zdalnego sterowania o zasięgu do 3m
Obsługa kart micro SD do 32GB
Kompresja wideo 60min/4GB
Wbudowany akumulator o pojemności 4800mAh
Pobór prądu 150mA / 3,7V
Czas pracy 24h na akumulatorze bądź nieograniczony po podłączeniu do sieci
Czas ładowania 4h
Interfejs USB 1.1 / 2.0
Obsługiwane systemy Windows 98/XP/Vista/7, Mac OS X, Linux
Dopuszczalna temperatura -10 do 60 oC
Dopuszczalny zakres wilgotności 15%-85% RH

W zestawie

  • mini kamera
  • akumulator
  • zasilacz
  • pilot sterowania
  • przewód komunikacyjny
  • instrukcja obsługi