Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Kamera E70 DVR ukryta w zegarku cyfrowym LED IR Full HD

Obniżka! Kamera E70 DVR ukryta w zegarku cyfrowym LED IR Full HD Zobacz większe

Profesjonalna mini kamera szpiegowska w zegarku nagrywająca w dzień jak i w nocy wyposażona w diody IR oraz tajne menu ekranowe. Kamera nagrywa w najwyżej rozdzielczości Full HD.

Więcej szczegółów

387,34 zł brutto

446,34 zł brutto

Więcej informacji

Wielofunkcyjna kamera E70 DVR ukryta w zegarku cyfrowym Full HD IR

Wielofunkcyjna mini kamera szpiegowska E70 DVR ukryta w zegarku cyfrowym z budzikiem to nowoczesne urządzenie służące do dyskretnego monitoringu. Prezentowana kamera została zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach szukających profesjonalnych rozwiązań.

Na przednim panelu pod lustrzaną powłoką został ukryty miniaturowy i niewidoczny obiektyw odpowiedzialny za rejestrację obrazu. Z tyłu, w dolnej części zegarka pod podstawką starannie zamaskowana została klapka kryjąca wewnątrz włącznik urządzenia jak, slot na karty microSD oraz port USB i wtyk zasilania.

W odróżnieniu od swoich poprzedników mikro kamera wyposażona została w duży i czytelny dwucalowy wyświetlacz LED, na którym wyświetlana jest data jak i godzina. Po uruchomieniu kamery za pomocą dołączonego do zestawu pilota możemy wejść do tajnego menu z ustawieniami widocznymi na ekranie urządzenia.

Możemy ustawić nasze preferencje, co do rozdzielczości, w jakiej mają być nagrywane nasze filmy wraz z dźwiękiem jak i zdjęcia. Ponadto możemy ustawić nagrywanie po detekcji ruchu, dzięki czemu oszczędzamy miejsce na karcie pamięci a także nagrywamy tylko interesujące nas sceny bez rejestrowania pomieszczeń, w których nic się nie dzieje.

Dodatkową funkcją jest także nagrywanie samego dźwięku, przez co kamera w zegarku cyfrowym może działać jak podsłuch z nagrywaniem czy kamuflowany dyktafon cyfrowy.

Profesjonalna mini kamera E70 DVR posiada także wbudowane dyskretne diody IR umożliwiające nagrywanie w zmiennych warunkach oświetleniowych. Szeroki kat widzenia równy 140° oraz nagrywanie w maksymalnej rozdzielczości Full HD sprawiają, iż oferowana kamera z rejestratorem jest jednym z najlepszych urządzeń detektywistycznych dostępnych na naszym rynku.

Materiał Audio Video zapisywany jest na wcześniej wspomnianych kartach microSD do 32GB i możemy go z łatwością odtworzyć podłączając kamerę bezpośrednio do komputera bądź też używając czytnika kart microSD.

Specyfikacja techniczna

Kamera HD Tak
Wyświetlacz LED 2,0” Tak
Obiektyw 140 ° kąt widzenia
Menu ekranowe w języku rosyjski, angielski, niemiecki, japoński
Format pliku AVI
Rozdzielczość wideo HD 1280x720 lub VGA 640 x 390
Nagrywanie w sekcjach minutowych 2, 5, 15 minut
Format audio-wideo AAC
Wykrywanie ruchu Tak
Ustawialny czas Tak
Rozdzielczość zdjęć 3Mpix 2048x1536, 2Mpix 1600x1200, 1Mpix 1280x1024, VGA 640x390
Format zdjęcia JPEG
Karta pamięci do 32GB
Mikrofon Tak
Nagrywanie nocne Tak
Diody IR Tak, 940nm
Zasięg IR do 2-3m
Częstotliwość 50 lub 60 Hz
Funkcje USB dysk USB i kamera PC
Kolor czarny
Zasilanie 5V, 800mA
Bateria wbudowana 1500mAh

W zestawie

  • mini kamera
  • podstawka
  • ładowarka sieciowa
  • kabel USB
  • pilot sterowania
  • akumulator
  • instrukcja obsługi