Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Profesjonalny wykrywacz kamer bezprzewodowych WCH Pinhole

Profesjonalny wykrywacz kamer bezprzewodowych WCH Pinhole Zobacz większe

Profesjonalny i skanujący wykrywacz kamer bezprzewodowych pracującycch do 2700Mhz

Więcej szczegółów

1 380,00 zł brutto

Więcej informacji

Skanujący wykrywacz kamer bezprzewodowych WCH Pinhole z wyświetlaczem LCD

Profesjonalny wykrywacz kamer bezprzewodowych WCH Pinhole to nowoczesny detektor i lokalizator kamer bezprzewodowych z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Urządzenie w szybki sposób skanuje zakres częstotliwości od 900Mhz do 2700Mhz wyszukując tym samym mikrokamery pracujące w tym przedziale, które najczęściej są zamaskowane i trudne do wykrycia gołym okiem.

Po zlokalizowaniu ukrytej mikro kamery bezprzewodowej pojawia się na górnym wyświetlaczu obraz, jaki w danej chwili widzi obiektyw kamery, natomiast na dolnym wyświetlaczu LCD możemy zaobserwować częstotliwość, na jakiej aktualnie pracuje kamerka.

Detektor WCH Pinhole może pełnić wielorakie funkcje takie jak tradycyjny skanujący lokalizator kamer bezprzewodowych lub ich odbiornik umożliwiający podgląd tego, co widzi i przesyła droga radiową kamera.

Wykrywacz kamer z tej serii wykorzystywany jest najczęściej w firmach i mieszkaniach gdzie wykrycie miniaturowego obiektywu jest bardzo trudne a także podczas wielu egzaminów, matur gdzie zestawy egzaminacyjne z mikrosłuchowaką i kamerą bezprzewodową wykorzystywane są do podpowiedzi.

Specyfikacja techniczna

Częstotliwość skanowania 900- 2700Mhz
Wejścia AV
Wyświetlacz LCD Tak
Zasilanie 4 x baterie AA
Ładowarka 5V DC 200mAh
Wymiary 120 x 35 x 70mm