Profesjonalny wykrywacz kamer WEGA-i

Niezawodny wykrywacz wszystkich kamer WEGA-i to urządzenie odznaczające się prosta obsługą a także ogromną skutecznością.

Więcej szczegółów

1 479,67 zł brutto

Więcej informacji

Przenośny wykrywacz kamer WEGA-i

WEGA-i to wysokiej klasy wykrywacz kamer stworzony dla osób ceniących sobie profesjonalizm. Detektor z tej serii służy do wykrywania wszelkiego rodzaju kamer niezależnie od tego czy są one włączone czy też nie.

Dzięki temu z dużą precyzją możemy wykryć kamery bezprzewodowe, miniaturowe rejestratory wideo, kamery GSM i WiFi a także pozostałe kamerki zamaskowane w rozmaitych przedmiotach niewidoczne gołym okiem.

Wykrywacz kamer WEGA-i posiada soczewkę z filtrami a także diody IR, dzięki którym wytwarzane jest światło podczerwone. Zabieg ten powoduje, że wiązka ta odbija się od obiektywu kamery i widoczna jest w soczewce wykrywacza jako wyraźne czerwone punkty wskazujące ukrycie obiektywu kamery.

W odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu oferowany przez nas wykrywacz kamer WEGA-i odznacza się dużą skutecznością i prostą obsługa. Zasięg wykrywania kamer przy użyciu tego urządzenia wynosi od 2 do 10m. Dodatkową cechą jest także możliwość regulacji mocy promieniowania, co znacznie ułatwia pracę.

Prezentacja produktu:

 

Specyfikacja techniczna

Rodzaj wykrywanych kamer wszystkie
Ilość diod IR 6
Regulacja mocy TAK
Wbudowane filtry TAK
Wskaźnik rozładowania baterii TAK
Zasięg 2-10m
Zasilanie 2xAAA
Wymiary 140x34x16mm