Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Wykrywacz podsłuchów i kamer Protect 1206i

Obniżka! Wykrywacz podsłuchów i kamer Protect 1206i Zobacz większe

Niezawodny wykrywacz podsłuchów radiowych, kwarcowych, podsłuchów telefonicznych GSM oraz Bluetooth, WiFi czy DECT.

Więcej szczegółów

1 449,76 zł brutto

1 609,76 zł brutto

Więcej informacji

Niezawodny wykrywacz podsłuchów cyfrowych i analogowych Protect 1206i

Protect 1206i to nowoczesny wykrywacz podsłuchów cyfrowych i analogowych służący do zapobiegania inwigilacji. W odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu detektor Protect 1206i skutecznie lokalizuje podsłuchy radiowe, nadajniki kwarcowe, podsłuchy GSM a także urządzenia szpiegowskie wykorzystujące do swoje pracy protokoły takie jak Bluetooth czy WiFi.

W tym przypadku warto zaznaczyć, iż urządzenia podsłuchowe oparte o transmisję Bluetooth są praktycznie niewykrywalne przez tradycyjne mierniki częstotliwości ze względu na ich specjalną modulacją oraz niski poziom emitowanego sygnału.

W odróżnieniu od tańszych wykrywaczy Protect 1206i wyposażony został w oddzielny kanał i antenę ( 2,44 GHz ), przez co potrafi wykryć tego typu transmisję.

Aby ułatwić użytkownikowi pracę urządzenie w wyjątkowo czytelny sposób przetwarza demodulowany sygnał w celu określenia, który protokół został zlokalizowany.

Cechą wyróżniającą oferowany wykrywacz podsłuchów jest również aktywna korelacja próbkowania z impulsowym sygnałem dźwiękowym, rozpoznawanie transmisji GSM, Bluetooth, WiFi czy DECT, a także możliwość pracy w 4 trybach: cichym, dźwiękowym, wibracyjnym i mieszanym co sprawia, że Protect 1206i cieszy się dużym uznaniem osób ceniących sobie profesjonalizm.

Aby dodatkowo usprawnić pracę z urządzeniem producent zadbał także o 16 segmentowy wskaźnik siły sygnału a także możliwość ustawiania progu czułości detektora, dzięki czemu urządzenie może precyzyjnie pracować w miejscach gdzie źródła zakłóceń ze stacji przekaźnikowych są wyjątkowo silne.

Prezentacja produktu:

 

Specyfikacja techniczna

Zakres częstotliwości Antena 1: 50-4000 MHz
Zakres częstotliwości Antena 2: 2.44 GHz
Zasilanie 2xAAA
Czas pracy do 20h
Wymiary 120x70x16 mm (bez anten)
Wymiary 220x70x16 mm (z antenami)
Pobór prądu do 30mA
Wskaźniki aktywna antena
Wskaźniki niski stan baterii
Wskaźniki tryb
Wskaźniki identyfikacja
Wskaźniki siła sygnału
Wskaźniki wtórna demodulacja

W zestawie

W skład zestawu wchodzi:

  • Wykrywacz
  • 2x antena
  • 2x bateria AAA
  • Wkrętak
  • Etui
  • Testowy nadajnik GRATIS !!