Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Profesjonalny wykrywacz podsłuchów LORNET-24

Profesjonalny wykrywacz detektor złącz nieliniowych służący do wykrywania wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych takich jak podsłuchy radiowe, pluskwy GSM, dyktafony, kamery, mikro rejestratory, lokalizatory GPS itp.

Więcej szczegółów

28 861,79 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny detektor złącz nieliniowych Lornet-24

Lornet-24 to wysokiej klasy detektor złącz nieliniowych. Wykrywacz ten bez najmniejszego problemu lokalizuje ukryte urządzenia elektroniczne zawierające elementy półprzewodnikowe. Wykrywacz ten przeznaczony jest dla osób, które potrzebują ochrony przed podsłuchami i nadzoru na najwyższym poziomie.

Wykrywacz podsłuchu jako jeden z nielicznych na rynku potrafi zlokalizować nadajniki podsłuchowe niezależnie od tego czy są one aktywne czy też nie.

Lornet-24 wykrywa urządzenia takie jak podsłuchy radiowe, pluskwy GSM, dyktafony i mini rejestratory dźwięku a także mini kamery przewodowe i bezprzewodowe.

Ponadto proponowany wykrywacz za sprawą wysokiej klasy filtrów jest w stanie pracować w warunkach silnych zakłóceń. Urządzenie jest niezwykle poręczne, co daje dodatkowy komfort podczas badania pomieszczeń. Teleskopowe wędki pozwolą z łatwością sięgnąć tam gdzie w normalnej sytuacji sprawia to trudność.

Specyfikacja techniczna

Tryb pracy ciągły i impulsowy
Czas pracy do 1,5h
Moc w trybie impulsowym 10W
Moc w trybie ciągłym 1W
Częstotliwość sygnału 2400-2483 MHz
Zakres dynamiki =>80dB
Wymiary 39x10x4 cm
Masa 700 g

W zestawie

W skład zestawu wchodzi:

  • Lornet-24
  • Zasilacz
  • Słuchawki
  • Walizka