Nowe produkty

Promocje

Ostatnio przeglądane

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Lokalizator GPS TRACKER

Lokalizator GPS TRACKER to bardzo dyskretne urządzenie pozwalające na dokładne lokalizowanie monitorowanych obiektów. Lokalizator GPS z tej serii wyróżnia się prostą obsługą, bez abonamentową pracą oraz niezawodnością.

Więcej szczegółów

756,91 zł brutto

1 056,91 zł brutto

Więcej informacji

Lokalizator samochodowy GPS Tracker

Wysokiej klasy lokalizator GPS TRACKER to niezawodne urządzenie do dyskretnego monitorowania pojazdów. Lokalizator GPS został wyposażony w hermetyczną obudowę, dzięki czemu może pracować w trudnych i zmiennych warunkach atmosferycznych.

W obudowie zastosowane zostały dwa silne magnesy neodymowe, które odpowiadają za umocowanie urządzenia pod podłogą pojazdu. Obsługa naszego lokalizatora jest bardzo prosta, wystarczy jedynie posiadać telefon komórkowy.

 

Funkcja lokalizacji GPS

Lokalizator dzięki połączeniu z satelitą przesyła aktualne położenie danego obiektu. Współrzędne wysyłane są w postaci wiadomości SMS, które następnie wprowadzone w mapy Google lub w mapę GPS (np. nawigacja samochodowa) pokazują dokładną lokalizację obiektu. Namierzanie jest niezwykle precyzyjne, a granica błędu to raptem 3m. Ponadto oprócz informacji na temat położenia, otrzymujemy informacje na temat aktualnej prędkości, stopnia naładowania akumulatora, siły zasięgu.

Funkcja lokalizacji GSM

W chwili zerwania połączenia z satelitą (np. wjazd do tunelu, kontenera) możliwa jest przybliżona lokalizacja na podstawie najbliższej stacji przekaźnikowej.

 

Czas pracy

Czas pracy to maksymalnie 14 dni (jest to uzależnione od temperatury pracy, częstotliwości użytkowania).

Funkcja AutoTracking

Po wysłaniu specjalnej komendy SMS, możliwe jest śledzenie przemieszczającego się obiektu. Tracker w określonych odstępach czasu przesyła SMS ze współrzędnymi.

Bezpieczna strefa

Lokalizator posiada także funkcję ustalenia tzw. bezpiecznej strefy. Po jej przekroczeniu dostaniemy SMS z informacją o aktualnym położeniu pojazdu.

 

Alarm o niskim poziomie akumulatorów

W przypadku znaczącego spadku mocy akumulatorów, zostaniemy o tym fakcie poinformowani w formie wiadomości SMS.