Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Zagłuszacz dyktafonów DRUID D-06

Profesjonalny zagłuszacz akustyczny DRUID D-06 do ochrony przed podsłuchami, dyktafonami i wszelkimi urządzeniami szpiegowskimi.

Więcej szczegółów

10 081,30 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny zagłuszacz akustyczny urządzeń podsłuchowych DRUID D-06

Zagłuszacz akustyczny DRUID D-06 to profesjonalny generator służący do walki z dyktafonami i urządzeniami szpiegowskimi. W odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu DRUID D-06 zapewnia 100% ochronę przed wykradaniem informacji podczas prowadzonych rozmów.

W trakcie pracy urządzenia wszelkiego rodzaju podsłuchy radiowe oraz cyfrowe, mikrofony sejsmiczne czy laserowe a nawet dyktafony stają się bezużyteczne.

Po uruchomieniu urządzenia emitowane są zakłócenia akustyczne do otoczenia nakładające się na trwającą w czasie rzeczywistym rozmowę. Zabieg ten sprawia, że poziom generowanych zakłóceń jest dużo głośniejszy od prowadzonej przez nas rozmowy a na nagraniach nasz głos staje się zupełnie niezrozumiały a co najważniejsze jest niemożliwy do odfiltrowania czy obrobienia cyfrowo. Dzięki temu nawet stojące obok osoby nie są w stanie podsłuchać prowadzonej rozmowy.

Ponieważ generowany przez zagłuszacz akustyczny hałas może utrudniać konwersację producent przewidział wyposażenie urządzenia w zestawy słuchawkowe z mikrofonami zapewniające czystą i wyraźną transmisję audio. Zestaw skonstruowany został tak, aby rozmowę mogło prowadzić maksymalnie 6 osób.

Zagłuszacz dyktafonów DRUID D-06 może być zasilany z sieci 230V dzięki czas jego pracy jest nieograniczony lub też z wbudowanego akumulatora umożliwiającego działanie nawet do 6 godzin.

Jak przystało na profesjonalny sprzęt oprócz jednostki centralnej DRUID D-06 w zestawie znajdują się 4 zestawy słuchawkowe wraz z poręczną walizką służącą do wygodnego transportowania urządzenia na konferencje i wszędzie tam gdzie dyskrecja spotkań i rozmów stawiana jest na pierwszym planie.

Prezentacja produktu:

Specyfikacja techniczna

Typ szumu zniekształcenia i pogłos
Liczba kanałów 6
Złącza słuchawkowe jack 3,5mm
Zasilanie AC 220V/ akumulator
Czas pracy 4- 6 godz.
Czas ładowania do 9 godz.
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora Tak
Wskaźniki poziomu dźwięku na poszczególnych kanałach Tak
Wymiary 23x6,5x17 cm

W zestawie

W skład zestawu wchodzi:

  • Druid D-06
  • 4x zestaw słuchawkowy
  • Walizka