Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Wibroakustyczny zagłuszacz DNG-2300

Wibroakustyczny zagłuszacz DNG-2300 Zobacz większe

3-kanałowy profesjonalny zagłuszacz wibroakustyczny do ochrony pomieszczeń przed podsłuchami sejsmicznymi, mikrofalowymi, laserowymi itp.

Więcej szczegółów

3 353,66 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalny 3-kanałowy wibroakustyczny zagłuszacz DNG-2300

DNG-2300 to profesjonalny 3-kanałowy generator szumu, który stworzony został w celu zabezpieczenia pomieszczeń przed urządzeniami podsłuchowymi z zewnątrz, które nie mogą być wykryte za pomocą powszechnych detektorów podsłuchów.

Zagłuszacz akustyczny DNG-2300 chroni zabezpieczone pomieszczenie a wytwarzany szum uniemożliwia odfiltrowanie mowy z danego pomieszczenia. Generowany hałas, znany jest również jako "biały szum”, który przenoszony jest na powierzchnię danego pomieszczenia za pomocą przetworników TRN-2000 oraz wielokierunkowych głośników maskujących OMS-2000 tworzy zaporę przed wyciekiem informacji .

Liczba przetworników i głośników zależy od konfiguracji pokoju uwzględniając przy tym powierzchnię pomieszczenia, ilość okien, drzwi itp

DNG-2300 chroni przed:

  • Podsłuchami laserowymi i mikrofalowymi wykorzystywanymi w odbiciu okien
  • Podsłuchami sejsmicznymi i mikrofonami kontaktowymi
  • Podsłuchami wbudowanymi w ścianach lub innych konstrukcjach
  • Podsłuchami zainstalowanymi w sieci elektrycznej

 

Jak działają wyżej wymienione podsłuchy?

Przeciek drgań akustycznych możliwy jest dzięki zdolności do przenikania fal dźwiękowych przez ściany, okna i inne konstrukcje. Z niektórych materiałów dźwięk rozchodzi nawet lepiej niż w powietrzu. Na przykład, woda jest doskonałym przewodnikiem dźwięku i instalacji grzewczej, dlatego też może być łatwo wykorzystana do wychwytywania dźwięku w danym pomieszczeniu. Odbierane drgania mogą w ten sposób spowodować możliwość przechwytywania rozmów ze ścian, okien i innych konstrukcji i przekształcić je w dźwięk. Urządzenia podsłuchowe tego typu mogą być zamontowane nie tylko w sąsiednich pomieszczeniach, ale również na wielu piętrach lub pomieszczeniach, które są w jakiś sposób połączone z obszarem docelowej- przez wzajemne wnęki lub konstrukcje.

Specyfikacja techniczna

Wymiary 17,5x6x25,4cm
Waga 2,2kg
Zasilanie 220V, 50Hz
KANAŁY PRZETWORNIKA:
Max. moc wyjściowa 2x10W
Pasmo przenoszenia 250-5000Hz
Min. impedancja obciążenia 3Ohm
KANAŁ AKUSTYCZNY:
Max. moc wyjściowa 1x8W
Pasmo przenoszenia 250-6500Hz
Min. impedancja obciążenia 8Ohm