Podsłuch Dyktafon Mini kamera w ładowarce CH-51P

Podsłuch Dyktafon Mini kamera w ładowarce CH-51P Zobacz większe

Wielofunkcyjna atrapa ładowarki z ukrytym podsłuchem GSM, dyktafonem oraz mini kamerą umożliwiającą nagrywanie obrazu i dźwięku oraz podsłuch na żywo.

Więcej szczegółów

324,39 zł brutto

Więcej informacji

Zamaskowany podsłuch GSM z mikro kamerą w atrapie ładowarki CH-51P

Nowoczesny podsłuch GSM z mini kamerą ukryty w atrapie ładowarki sieciowej CH-51P to wielofunkcyjne urządzenie szpiegowskie dające ogromne możliwości.

W zależności od indywidualnych potrzeb zasilacz umożliwia podsłuch na odległość, nagrywanie dźwięku na kartę pamięci microSD lub też nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości.

Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta i odbywa się za pomocą komend SMS wysyłanych do urządzenia. W ładowarce należy umieścić kartę SIM oraz microSD do 32GB i wykonać połączenie z dowolnego telefonu, aby usłyszeć, co się dzieje w danym pomieszczeniu.

Dodatkowo podsłuch posiada funkcję VOX, dzięki czemu może oddzwonić na nasz numer w momencie, gdy wykryje dźwięk w miejscu gdzie pozostawiona została nasza ładowarka.

Ponadto w celu zdobycia niezbędnego materiału szpiegowska ładowarka umożliwia nagrywanie dźwięków lub filmów na kartę pamięci ukrytą wewnątrz urządzenia. Miniaturowy obiektyw znajdujący się na przednim panelu obudowy jest praktycznie niezauważalny dla osób postronnych, co podkreśla szpiegowski charakter urządzenia. Długi czas czuwania sięgający nawet do 15 dni pozwala na prowadzenie dyskretnej obserwacji w dyskretny sposób lub może być on nieograniczony w momencie gdy ładowarka z podsłuchem będzie podłaczona do stałego źródła zasilania.

Specyfikacja techniczna

Obsługa kart SIM Tak
Miniaturowa kamera 1,3 Mpix
Podsłuch na żywo Tak
Nagrywanie dźwięku Tak
Nagrywanie wideo z dźwiękiem Tak
Obsługa kart microSD do 32GB
Sterowanie przez SMS Tak
Aktywacja głosem Tak
Czułość mikrofonu do 10m
Czas czuwania do 15 dni lub nieograniczony
Wymiary 75x50x45 mm