Zestawy egzaminacyjne

Zestawy egzaminacyjne i mini słuchawki bezprzewodowe cieszą się coraz większą popularnością. Mikrosłuchawki bluetooth, pętle indukcyjne lub mini kamery do mikrosłuchawek dostępne w tym miejscu charakteryzują się perfekcyjną jakością i niezawodnością. Urządzenia tego typu służą do bezprzewodowej i dyskretnej komunikacji, przez co swoje zastosowanie znajdują w niemal każdym sektorze.

Uwaga! Polskie prawo zabrania stosowania niedozwolonych form pomocy podczas egzaminu gimnazjalnego, maturalnego i zawodowego ( Dz. U. z 2007 r. Nr 83, poz. 562) oraz określa procedury postępowania w przypadku ściągania podczas egzaminów państwowych "...wyłudzenie poświadczenia nieprawdy przez podstępne wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego lub innej osoby upoważnionej do wystawienia dokumentu...". Kodeks Karny art. 272, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zestawy egzaminacyjne Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 313,01 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Zestaw egzaminacyjny w skład, którego wchodzi mikrosłuchawka analogowa oraz pętla indukcyjna do podłączenia z telefonem komórkowym. Mini słuchawka tego typu potrafi pracować nawet do 12 h na jednej baterii.

  313,01 zł brutto
 • 479,67 zł
  W magazynie

  Zestaw egzaminacyjny w skład, którego wchodzi mikrosłuchawka oraz pętla indukcyjna bluetooth umożliwiająca bezprzewodową komunikację z telefonem komórkowym posiadającym tego typu funkcję. Mini słuchawka jest niewidoczna dla osób postronnych oraz potrafi pracować nawet do 10 h na jednej baterii.

  479,67 zł brutto
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów