Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

W GERMANO od wielu lat zajmujemy się akcesoriami szpiegowskimi. Dostarczamy Klientom indywidualnym i Firmom urządzenia konstruowane przez najlepszych światowych producentów. Najnowocześniejsza technika wspiera nas także w skutecznym rozwiązywaniu problemów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci. Zespół specjalistów GERMANO współpracuje z najlepszymi agencjami oraz prywatnymi detektywami, oferując Państwu pełną gamę usług detektywistycznych.

Jesteśmy po to, by zwiększać bezpieczeństwo Klientów, ułatwiać udowadnianie przestępstw i wykroczeń, a także prowadzić obserwację wskazanych osób. Jako agencja detektywistyczna legitymujemy się licencją detektywistyczną nr: 0001148 którą wydał Komendant Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz wpisem do Rejestru Działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD-57/2016 wydanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Siedziba firmy mieści się w woj. lubuskim (Zielona Góra), ale sprawy prowadzimy na terenie całego kraju. Dzięki rozległej sieci kontaktów zakres działalności GREMANO obejmuje praktycznie wszystkie zakresy branży detektywistycznej, jakich mogą Państwo oczekiwać.

Klienci, którzy nawiązują współpracę z biurem detektywistycznym, oczekują stałego kontaktu z osobami prowadzącymi sprawę. Chcą czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że w każdej chwili mogą zwrócić się do specjalistów z prośbą o poradę i pomoc. Oczekują także gwarancji, że detektywi wiedzą, jak im pomóc i bez żadnych ponagleń ze strony Klienta niestrudzenie i nieprzerwanie rozpracowują nawet najtrudniejsze sprawy. Wiemy o tym, dlatego nasza współpraca z Państwem opiera się na trzech filarach: profesjonalizmie, dyspozycyjności i rzetelności. W każdej chwili mają Państwo pewność, że pracujemy nad powierzonym problemem i zmierzamy do jego pozytywnego zakończenia.

CENNIK USŁUG:

- Obserwacja w sprawach cywilnych osoby/ miejsca – od 600 zł/dzień

- Obserwacja w sprawach rodzinnych- od 600 zł/dzień

- Potwierdzenie danych personalnych osoby- od 1500 zł

- Ustalenie adresu zameldowania- od 1000 zł

- Ustalenie miejsca pracy- od 2000 zł

- Wykrywanie podsłuchów w mieszkaniach/ firmie- 20 zł/m2

- Wykrywanie podsłuchów/GPS w samochodzie- 400 zł

- Wykrywanie podsłuchów w komputerze- 200 zł

- Zabezpieczenie spotkań biznesowych/ narad przed podsłuchami- od 1000 zł

- Ustalenie na kogo zarejestrowany jest numer telefonu komórkowego- 1000 zł

- Szkolenie z zakresu ochrony przed podsłuchami- od 1500 zł

 - Badania wariografem ( wykrywaczem kłamstw ) przez biegłego sądowego- od 5000 zł

Powyższy cennik przedstawiony jest jedynie w celach poglądowych.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie ceny są cenami netto (bez uwzględnienia podatku VAT).