O NAS:

 

Sklep detektywistyczny Germano od 2010 roku zajmuje się dystrybucją sprzętu detektywistycznego, w którego skład wchodzą między innymi rozmaite podsłuchy, lokalizatory GSM/GPS oraz ukryte kamery szpiegowskie kamuflowane w przedmiotach codziennego użytku.

Profesjonalne podejście i wiedza merytoryczna przekłada się na sprzedaż ściśle wyselekcjonowanych, niezawodnych produktów zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasza firma świadczy także usługi z zakresu wykrywania podsłuchów jak i ochrony przed inwigilacją na terenie całego kraju. Za pomocą specjalistycznych urządzeń zlokalizujemy i zneutralizujemy narzędzia podsłuchowe służące do pozyskiwania informacji zarówno w biurze jak i prywatnym mieszkaniu.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zabezpieczyć powierzchnie mieszkalne oraz biurowe przed niechcianą ingerencją w życie prywatne czy zawodowe.

Dbając o to by nasi klienci zawsze byli usatysfakcjonowani postanowiliśmy podnieść nasze kwalifikacje rozszerzając zakres naszych działań o specjalistyczne usługi detektywistyczne, zdobywając licencję detektywa i wpis do Rejestru Działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD-57/2016 wydanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, dzięki czemu mogą Państwo zlecić nam obserwację partnera czy też zweryfikować tożsamość kontrahenta.

Serdecznie zapraszamy do siedziby Firmy, która mieści się w Zielonej Górze przy ul. Jedności 68/1