Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami
Zagłuszacze

W tym miejscu naszego sklepu oferujemy zagłuszacze dzięki, którym możliwe jest wyeliminowanie pracujących w naszym otoczeniu popularnych podsłuchów GSM, podsłuchów radiowych czy też lokalizatorów GSM/GPS a nawet zaawansowanych technicznie podsłuchów peryferyjnych stosowanych przez służby specjalne. W zależności od potrzeb posiadamy przenośne zagłuszacze podsłuchów jak i stacjonarne zagłuszacze GPS. Zasięg zagłuszaczy jest uzależniony w dużej mierze od czynników takich ja całkowita moc wyjściowa urządzenia, zysk na antenach czy też rodzaj modulacji danego sygnału sygnału. W przypadku zagłuszaczy GSM zasięg danego urządzenia może być zróżnicowany dla każdego pasma z osobna. Tak też zagłuszacze pasm GSM 900, GSM 1800 oraz 3G mogą blokować poszczególne pasmo w różnej odległości. Najtrudniejszym pasmem do blokowania jest pasmo 3G, przez co zagłuszacz może uzyskać najmniejszy promień. Czynniki takie jak uwarunkowanie terenu, ilości stacji przekaźnikowych, ruch sieci w danym obszarze a nawet zabudowa pomieszczenia mogą spowodować różnice zasięgu w dwóch różnych miejscach nawet do 90%. Zważając na powyższe czynniki nie można jednoznacznie określić, jaki promień będzie oferował dany zagłuszacz w przypadku obiektów ruchomych.

zgodnie z art. 178 ust. 3 Prawa telekomunikacyjnego, zagłuszanie pasma telefonów komórkowych jest zabronione z wyłączeniem podmiotów wyszczególnionych w art. 4 Prawa telekomunikacyjnego na podstawie art. 178 ust. 3 Prawa telekomunikacyjnego.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej

Sprzedaż urządzeń zagłuszających, realizowana jest przez naszą firmę wyłącznie dla uprawnionych służb i uprawnionych instytucji.

Zagłuszacze Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów