Wykrywacz podsłuchów i kamer RAKSA

Obniżka! Wykrywacz podsłuchów i kamer RAKSA Zobacz większe

RAKSA to nowoczesny, w pełni mobilny a zarazem profesjonalny wykrywacz podsłuchów radiowych, podsłuch GSM a nawet telefonów komórkowych. Filigranowe rozmiary oraz ogromne możliwości sprawiają, że wykrywacz podsłuchu z tej serii cieszy się coraz większą popularnością.

Więcej szczegółów

2 147,40 zł brutto

2 837,40 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny wykrywacz podsłuchów GSM, radiowych, telefonów komórkowych RAKSA

Profesjonalny wykrywacz podsłuchów RAKSA to filigranowych rozmiarów urządzenie pozwalające na wykrywanie oraz lokalizowanie urządzeń podsłuchowych pracujących w przedziale częstotliwości 50 MHz i 3,8 GHz.

RAKSA pracuje w dwóch trybach, dzięki czemu posiada wiele zastosowań. W trakcie spotkań biznesowych jest w stanie wykryć uruchomiony zdalnie lub też wniesiony nadajnik przez naszego rozmówcę. Urządzenie w tej sytuacji samo nas powiadomi o tym fakcie dyskretną wibracją.

Oprócz tego samodzielnie potrafi zmierzyć daną częstotliwość, przez co możemy określić poziom zaawansowania nadajnika znajdującego się w naszym otoczeniu.

Wykrywacz ten bez większych problemów jest w stanie wykryć telefony komórkowe pracujące w paśmie GSM900/1800, UMTS (3G), CDMA450, urządzenia oparte o Bluetooth i Wi-Fi, bezprzewodowe kamery wideo, nadajniki radiowe z modulacją (AM, FM, PM), profesjonalne nadajniki radiowe z modulacją cyfrową (FSK, PSK itp.) a także nadajniki radiowe z szerokopasmową modulacją do 10 MHz szerokości pasma.

Prezentacja produktu:

Do każedo wykrywacza RAKSA testowy nadajnik GRATIS !!

 

Więcej informacji na temat wykrywaczy podsłuchów znajdą Państwo na tej stronie

Specyfikacja techniczna

Zakres częstotliwości 50-3800 MHz
Typowa czułość 70 mV / m
Zakres dynamiki 50 dB
Przepustowość 10 MHz
Czas czuwania do 12 h
Wyświetlacz OLED 128 х 64
Wymiary 77 х 43 х 18 mm
Masa 35 g