Wykrywacz podsłuchów i kamer G318

Niewielkich rozmiarów wykrywacz podsłuchów, GPS i kamer bezprzewodowych pracujący w paśmie od 1MHz do 8000MHz

Więcej szczegółów

284,55 zł brutto

Więcej informacji

Ręczny wykrywacz podsłuchów i kamer G318

Wykrywacz podsłuchów G318 to niewielkich rozmiarów urządzenie służące do lokalizowania urządzeń szpiegowskich pracujących w oparciu o transmisje cyfrowe GSM, GPS oraz podsłuchy analogowe.

Urządzenie z tej serii pozwala na pomoc w wykryciu podsłuchów, aktywnych telefonów komórkowych (2G, 3G, 4G LTE, HSDPA), lokalizatorów GPS a także kamer bezprzewodowych np. 1.2 GHz, 2.4 GHz, 5.8 GHz. Dodatkowo daje możliwość zlokalizowania rzadziej spotykanych nadajników, działających w technologii Bluetooth oraz Wi-Fi.

Wykrywacz G318 wspomaga wykrycie zakamuflowanych urządzeń szpiegowskich takich jak bezprzewodowe kamery lub podsłuchy, które emitują fale radiowe w zakresie częstotliwości podanych poniżej, a także ukrytych kamer bezprzewodowych, które mogą emitować fale radiowe. Detektor jest w stanie także wykryć nadajniki GSM oraz lokalizatory GPS.

Wykrywanie urządzeń szpiegowskich działających na zasadzie emisji fal radiowych realizuje się w tym przypadku za pomocą stopniowego zmniejszania czułości wykrywania w miarę zbliżania się do miejsca lokalizacji ukrytego urządzenia podsłuchowego.

Stopniowanie czułości umożliwia regulator ( potencjometr ), w który został wyposażony oferowany przez nasz sklep detektor.

Siłę nadawanego przez urządzenia szpiegowskie sygnału można odczytać na detektorze za pomocą linijki siły sygnału.

Specyfikacja techniczna

Zakres częstotliwości

1- 8000MHz

Czas pracy

do 10-15godz.

Zasilanie

akumulator 3,7V

Sygnalizacja diodowa

Tak

Wskaźnik siły sygnału

9 stopniowy

Stan naładowania baterii

Tak

Wykrywanie krótkich transmisji

Tak

Wymiary

102x52x21mm