Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym

Wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym Zobacz większe

Usługa polegająca na sprawdzeniu telefonu komórkowego pod kątem oprogramowania szpiegowskiego typu SpyPhone

Więcej szczegółów

162,60 zł brutto

Więcej informacji

Wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym

Telefonia komórkowa na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym tempie. Tradycyjne telefony komórkowe zostały wyparte przez wielofunkcyjne smartphony umożliwiające komunikowanie się z otoczeniem za pomocą Internetu co daje ogromne możliwości ich posiadaczom. Biorąc pod uwagę fakt, iż za pomocą telefonów komórkowych prowadzimy niejednokrotnie ważne rozmowy służbowe niebezpieczeństwo podsłuchania ich przez osoby niepowołane staje się bardzo prawdopodobne a co najważniejsze nie drogie.

Zainstalowanie szpiegowskiego oprogramowania pozwalającego na zdalny podsłuch jak i śledzenie nas jest wyjątkowo proste i szybkie a co za tym idzie może nieść ze sobą poważne konsekwencje.

Nasza firma oferuje wykrywanie podsłuchu w telefonach komórkowych z najpopularniejszym systemem operacyjnym, jakim jest ANDROID. Usługa kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców przypuszczających, że w ich aparacie może być zainstalowany spyphone. Aby skorzystać z tego typu usługi należy wcześniej skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów jak i dostarczyć telefon do naszego oddziału.