Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Telefon szyfrujący V3 STEALTH DYNAMIC

Telefon szyfrujący V3 STEALTH DYNAMIC to ulepszona wersja V2 ulepszona o algorytm wykrywania przechwytników GSM/IMSI catcher oraz lepsze zarządzanie pingami do śledzenia lokalizacji

Więcej szczegółów

5 691,06 zł brutto

Więcej informacji

Telefon szyfrujący V3 STEALTH DYNAMIC

Wysokiej klasy aparat szyfrujący V3 STEALTH DYNAMIC służący do bezpiecznej komunikacji za pomocą sieci GSM.

Najważniejsze funkcje V3 STEALTH DYNAMIC:

1. Dynamiczny IMEI. Użytkownik może kontrolować sposób zmiany IMEI (po każdym zdarzeniu jak rozmowa telefoniczna lub SMS, na żądanie sieci/IMSI Catcher itp.), a także może zdefiniować własny IMEI, realizując w ten sposób różne scenariusze ochrony.

2. Funkcja znacznika A5. Ta funkcja jest przeznaczona do ochrony przed przechwytywaniem wykonywanym z aktywnymi i półaktywnymi przechwytującymi GSM. Aktywne systemy przechwytywania emulują wieżę komórkową (stacja bazowa - BTS), zmuszając telefony do łączenia się z siecią GSM nie przez prawdziwą wieżę komórkową, ale za pośrednictwem tego sprzętu - fałszywej stacji bazowej. Telefony komórkowe nie potrafią odróżnić fałszywej wieży komórkowej (przechwytujący GSM) od prawdziwej. Wszystkie telefony komórkowe zdecydują się zarejestrować na wieży komórkowej tylko pod względem poziomu mocy. Tak długo, jak przechwytujący GSM ma najsilniejszy sygnał na określonym obszarze, wszystkie telefony komórkowe w okolicy będą łączyć się na tej fałszywej wieży komórkowej sklonowanej przez przechwytującego.
Nieuczciwa wieża komórkowa (stacja bazowa) może:

- wyłączenie standardowego szyfrowania A5/1 GSM;
- niższe szyfrowanie A5/1 do słabszego A5/2;
- nie zmienia szyfrowania (w pełni pasywne przechwytywacze GSM).

3. UnPing. To jest alert śledzenia lokalizacji. Funkcja polega na generowaniu alertów za każdym razem, gdy geolokalizacja telefonu jest śledzona przez pingi śledzące lokalizację (szeroko stosowana metoda przez organy ścigania w celu zlokalizowania telefonu komórkowego). GSM Interceptors lub sam operator sieci GSM mogą poprosić o geolokalizację telefonu, wysyłając pingi do śledzenia lokalizacji w szybszym tempie w celu próby triangulacji lokalizacji telefonu komórkowego lub zażądania dodatkowych informacji tożsamości z telefonu, jako Ki i Kc. Jeśli wykryto ping pochodzące z sieci lub z przechwytującego GSM na podstawie powiązanych zmiennych, użytkownik zostanie ostrzeżony.

4. Blokada kanału. Oprócz nowej dodanej funkcji AntiInt, jest to kolejna funkcja przechwytywania i fałszowania lokalizacji. GSM Interceptor użyje silniejszego sygnału niż wszystkie sąsiednie wieże komórkowe (przez manipulację BCCH) i dokona pewnych zmian w identyfikatorach sieci (zwłaszcza LAC), aby zmusić telefon do połączenia się na nim. Po włączeniu funkcja ta zablokuje telefon na określonej wieży komórkowej, więc telefon nie "prześlizgnie się" do IMSI Catcher. W ten sposób telefon nie może być przechwytywany, ponieważ nie będzie łączył się z żadnym przechwytywaniem GSM. 

5. Pokaż TMSI. Poręczny i szybki sposób, aby natychmiast dowiedzieć się, czy telefon jest już podłączony do IMSI Catcher. TMSI jest tymczasową identyfikacją, którą sieć GSM przydziela na kartę SIM i zmieni się, gdy telefon zostanie wyłączony / włączony lub jeśli telefon utraci pełną odbiór sieci. Wartość TMSI może pozostać taka sama lub ograniczona do bardzo niewielu wartości za każdym razem, gdy telefon jest podłączony / zarejestruje się na przechwytującym GSM.

6. Wyczyść dziennik połączeń. Dziennik połączeń zostanie sam usunięte po każdym telefonie. Żadna historia połączeń nie zostanie zarejestrowana. Obejmuje to wszystkie dzienniki, takie jak szczegóły połączeń wychodzących / przychodzących. Może być przydatne, jeśli telefon trafi w niepowołane ręce.