Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Osobisty i samochodowy lokalizator GPS TK-STAR

Obniżka! Osobisty i samochodowy lokalizator GPS TK-STAR Zobacz większe

Miniaturowych rozmiarów lokalizator GPS TK-STAR z funkcją podsłuchu.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

212,11 zł brutto

382,11 zł brutto

Więcej informacji

Wodoodporny miniaturowy lokalizator GPS TK-STAR

TK-STAR to dyskretny i niewielki gabarytowo, profesjonalny lokalizator GPS, cechujący się bardzo prostym i intuicyjnym zarządzaniem z poziomu telefonu lub komputera.

Jego rozbudowane funkcje znajdują zastosowanie w wielu ważnych obszarach codziennego życia. Nadajnik GPS oprócz funkcji namierzania ładunków czy pojazdów posiada także funkcję podsłuchu GSM, dzięki której możemy słyszeć, co dzieje się w kabinie kierowcy lub w miejscu gdzie został on ukryty.

Lokalizator GPS TK-STAR zasilany jest akumulatorowo, przez co czas czuwania wynosi do 100 godzin na jednym ładowaniu akumulatora.

 

FUNKCJE:
1. Śledzenie - funkcja wysyłająca link SMSem, dzięki czemu możemy monitorować przemieszczanie się lokalizatora poprzez telefon lub komputer.
2. Podsłuch - wbudowany mikrofon i funkcja posłuchu umożliwiająca rejestrowanie dźwięków w obszarze, w którym znajduje się lokalizator.
3. Geo-ogrodzenie - funkcja wirtualnego ogrodzenia pozwalająca na ustawienie obszaru, po którym może się poruszać obiekt z urządzeniem; przekroczenie ustalonego obszaru aktywuje powiadomienie SMS.
4. Alarm SOS - po naciśnięciu przycisku SOS urządzenie wysyła powiadomienie o tym; TK-STAR ma możliwość przypisania aż dwóch numerów alarmowych.
5. Alarm oddalenia - przekroczenie ustalonej odległości od urządzenia aktywuje powiadomienie SMS.
6. Alarm prędkości - przekroczenie ustalonej wcześniej prędkości aktywuje powiadomienie SMS z informacją o prędkości i położeniu urządzenia (funkcja Over-Speed).
7. Lokalizacja cykliczna - funkcja lokalizatora, aktywująca wysyłanie cyklicznych powiadomień o swym położeniu, dzięki czemu można dokładnie śledzić jego przemieszczanie;
TK-STAR ma możliwość indywidualnego ustawienia cykliczności powiadomień (co ile sekund/minut) oraz ich ilości np. 20 powiadomień co 30 sekund.
8. Poziom baterii - powiadomienie o niskim poziomie baterii (SMS).
9. Tryb uśpienia - możliwość uśpienia i wybudzenia urządzenia za pomocą SMS’a, co pozwala zaoszczędzić zużycie energii i wydłużyć czas pracy lokalizatora.

Specyfikacja techniczna

Moduł GPS UBLOX
Namierzanie GPS / GPRS (AGPS)
Zasilanie 1600mAh
Czas ładowania 4 - 5h
Czas czuwania 1000h
Slot kart SIM TAK
Zasięg globalny
Wymiary 50x20x20mm
Waga 75g
Wodoodporność   IPX4/0B1

W zestawie

W zestawie:

  • Lokalizator TK-STAR
  • Ładowarka sieciowa
  • Kabel USB
  • Śrubokręt