Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Podsłuch GSM VOX w gniazdku elektrycznym

Podsłuch GSM VOX w gniazdku elektrycznym Zobacz większe

Telefoniczny podsłuch GSM zamaskowany w kontakcie to dyskretne urządzenie wyposażone w dwa bardzo czułe mikrofony oraz funkcję detekcji głosu. Podsłuch GSM tego typu wyróżnia się nieograniczonym zasięgiem oraz stałym, sieciowym zasilaniem.

Więcej szczegółów

471,54 zł brutto

Więcej informacji

Podsłuch GSM zamaskowany w gniazdku sieciowym

Podsłuch GSM z funkcją VOX ukryty w gniazdku elektrycznym to nowoczesne urządzenie pozwalające na dyskretną pracę.

Podsłuch zamaskowany w kontakcie posiada zasilanie bezpośrednio z linii elektrycznej, dzięki czemu nie musimy ładować urządzenia. Rozwiązanie tego typu w niczym nie zakłóca pracy urządzenia jak i samego gniazdka elektrycznego, można z niego normalnie korzystać.

Podsłuch GSM z tej serii posiada funkcję aktywacji dźwiękiem (VOX). Z chwilą jego wykrycia podsłuch automatycznie zadzwoni na wskazany przez użytkownika numer o ile będzie miał środki na karcie SIM umieszczonej w module.

Aby usłyszeć, co dzieje się w danym pomieszczeniu należy odebrać połączenie. Podsłuch obsługiwany jest za pomocą komend SMS.

Do wyboru mamy dwie funkcje:

  • manualną- po wykonaniu połączenia na numer znajdujący się w urządzeniu możemy usłyszeć, co się w jego pobliżu
  • VOX- podsłuch sam oddzwoni do nas, jeśli wykryje dźwięk.

Dodatkowo w każdej chwili możemy włączyć lub wyłączyć daną funkcję.

Ogromną zaletą jest praktycznie nieograniczony zasięg pracy nadajnika. Technologia GSM pozwala na nawiązanie połączenia telefonicznego z dowolnego miejsca na świecie o ile w miejscu gdzie zamontowaliśmy nasz podsłuch jest zasięg GSM.

Podsłuch GSM może zostać ukryty w pojedynczym lub podwójnym gniazdku elektrycznym z uziemieniem lub bez uziemienia. Wzornictwo produktu może ulec zmianie. W przypadku konieczności ukrycia w konkretnym gniazdku prosimy o kontakt.

Na zamówienie ukryejmy podsłuch w:

- gniazdku pojedynczym

- gniazdku podwójnym

- gniazdu z klapką ochronną

Dokładny opis działania podsłuchów GSM znajdą Państwo na tej stronie