Nowe produkty

Promocje

Usługi germano

wysyłka w 24h skontaktuj się z nami

Mini Kamera FullHD z obiektywem 180º

Miniaturowa kamera z dyktafonem FullHD 180º nagrywająca obraz z dźwiękiem w rozdzielczości FullHD i obrotowym obiektywem.

Więcej szczegółów

260,16 zł brutto

Więcej informacji

Mini kamera z dyktafonem FullHD do zadań specjalnych

Mini kamera z dyktafonem FullHD 180º to niewielkich rozmiarów urządzenie służące do nagrywania obrazu i dźwięku w najwyższej rozdzielczości FullHD.

Oferowana przez nas kamera w odróżnieniu od podobnych urządzeń tego typu wyposażona została w obiektyw osadzony na ruchomej głowicy umożliwiając tym samym nagrywanie filmów w wielu płaszczyznach. Dzięki zastosowaniu tej funkcji możliwe jest wykorzystanie mikrokamery na wiele sposobów i nagrywanie praktycznie w każdych warunkach.

Dodatkowym atutem kamery FullHD 180º jest także funkcja detekcji ruchu. Po wykryciu ruchu rejestrator automatycznie rozpoczyna nagrywanie, dzięki czemu z łatwością można wydłużyć czas pracy urządzenia, a jednocześnie zarejestrować tylko ważne zdarzenia.

W zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest nagrywanie ciągłe, nagrywanie po detekcji ruchu bądź też nagrywanie samego dźwięku. Dodatkowo kamera wyposażona została w diodę IR pozwalającą na nagrywanie w ciemności.

Czas pracy mini kamery na wbudowanym wydajnym akumulatorze wynosi w tym przypadku do 8-10 godz.  w zależności od wybranej funkcji lub też może być nieograniczony po podłączeniu do stałego źródła zasilania.

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość wideo

1920 x 1080

Kąt widzenia

70°

Kompresja wideo

MJPG

Format wideo

AVI 30fps

Format dźwięku

WAV PCM 512 kbit/s

Tryby nagrywania

Ciągłe / Detekcja ruchu / Dyktafon

Pamięć

maks. 64 GB

Wbudowany mikrofon

8-10m

Czas pracy

  • nagrywanie ciągłe: do 8-10 h
  • po podłączeniu do stałego zasilania: nieograniczony

Źródła zasilania

akumulator litowo-jonowy 1150 mA

Wbudowana dioda IR

Tak

Funkcja nadpisywania nagrań

Tak

Wymiary

84x 35x 16 mm

Waga

24 g

W zestawie

  • Mini kamera
  • Kabel USB
  • Instrukcja obsługi